Sayfa 804/910 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon
Arama sonucu : 7273 madde; 6,425 - 6,432 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by XTrader+ Yazıyı Oku
    yatırımcı dostlar bilgisayarım çöktü forum şifrem ve mail şifremi unuttuğumdan dolayı foruma giremedim yeni nik aldım forum yönetimini bilgilendirdim yeni nikim bu...wiper...
    Nereden anlayacağız peki? Bir şifre söylemen lazım ki sen olduğunu bilelim wiper 😄

2.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Nereden anlayacağız peki? Bir şifre söylemen lazım ki sen olduğunu bilelim wiper 😄
    zamanla anlarsın fedoramca...beni konuşmalarımdan anlayan çok zamanında çok diskalifiye olduğum için ve uzun zamandır hisse net üyesi olduğum için bilen biliyor...

3.  Alıntı Originally Posted by XTrader+ Yazıyı Oku
    zamanla anlarsın fedoramca...beni konuşmalarımdan anlayan çok zamanında çok diskalifiye olduğum için ve uzun zamandır hisse net üyesi olduğum için bilen biliyor...
    Eski nickini yaz ve neden diskalifiye olduğunu inanalım Yazın biraz garip geldi, bu devrik cümleler pek Wiper'in işi değil

Bu arada senin ve tüm forumdaşların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günümüzü Kutlarım, Taksim'de buluşalım

4.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Eski nickini yaz ve neden diskalifiye olduğunu inanalım Yazın biraz garip geldi, bu devrik cümleler pek Wiper'in işi değil

Bu arada senin ve tüm forumdaşların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü Kutlarım, Taksim'de buluşalım
    diskalifiye olmadı wiper nikim sebebini yazdım yönetimi bilgilendirdim..

5.  Alıntı Originally Posted by XTrader+ Yazıyı Oku
    diskalifiye olmadı wiper nikim sebebini yazdım yönetimi bilgilendirdim..
    Ondan öncekini kastetmiştim, neyse takılıyorum geçmiş olsun... Ama format ve şifrelerle mühendislik hatası yapmışsın

6.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Ondan öncekini kastetmiştim, neyse takılıyorum geçmiş olsun... Ama format ve şifrelerle mühendislik hatası yapmışsın
    Ben bu arkadaşın nicki kadar kendi nickimi hatırlamıyorum.) kendisi de hatırlamıyordur aldığı nickleri .) ilkin gubrf 2-3 tllerde süründürürken forumunda görmüştüm sunlife idi.

7.  Alıntı Originally Posted by ey_b Yazıyı Oku
    Ben bu arkadaşın nicki kadar kendi nickimi hatırlamıyorum.) kendisi de hatırlamıyordur aldığı nickleri .) ilkin gubrf 2-3 tllerde süründürürken forumunda görmüştüm sunlife idi.
    Gübre kanayan yarası, bahsetmesen iyi olurdu Bundan öncekini yasaklamışlardı. Ters mühendislik çalışıyor onda

Sayfa 804/910 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •