Sayfa 320/788 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420 ... SonSon
Arama sonucu : 6298 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Uyumuşum tekrar dinliyorum bunu ama linki bulamadım kalktı sanırım.Yoksa paylaşacaktım.

erdemir ges projeleri aşağıdaki linkte ada, parsel, güç

https://www.hisse.net/topluluk/entry.php?b=315
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Uyumuşum tekrar dinliyorum bunu ama linki bulamadım kalktı sanırım.Yoksa paylaşacaktım.
    x de cemal demirtaş a bakınca tekra izleniyor. ben izliyorum şimdi

4.  Alıntı Originally Posted by memoli1953 Yazıyı Oku
    x de cemal demirtaş a bakınca tekra izleniyor. ben izliyorum şimdi
    TAMAM BEN de oradan girdim sanırım... Dinliyorum ama size enteresan bir şey atacağım birazdan...

Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    TAMAM BEN de oradan girdim sanırım... Dinliyorum ama size enteresan bir şey atacağım birazdan...
    bekliyorum.

6. Şimdi size paylaşacağım şey aslında neden IMF'den destek almayacağımızı da gösteriyor...

Madenler ihaleleri yandaşa aynen devam, ben de diyorum ki, madenler bizim milli değerimiz, doğayı katlederek çıkartacaksan yer altında dursun, 50 yıl sonra bir teknoloji gelişir ve o nesil doğaya zarar vermeden çıkartabilir.

Ama kasa boş ve para lazım...

Neyse konumuz bu değil, Erdemir Altın ihalesine girmiş, burada bahsedildiğine göre alamamış olsa da, girmiş... Halk TV'dekiler tam konuyu anlayamadığı için, ihaleye girenlerin listesini gösteriyor... En tepedeki ihaleyi alacak doğal olarak. Biz 500 milyon civarı bir teklif vermişiz..

Video geliyor...

7. İstediğim şekilde, yani direk linkten görülebilecek şekilde paylaşamadım

https://uploadnow.io/tr/share?utm_source=Tr2H6Cb

Bu linke attım 500 mb sadece o sahnenin videosu... 47 sn lik bir şey indirmeye bile gerek yok aslında, yine de linki koyuyorum buraya. Linkte indirme butonuna tıklayınca üyelik soruyor ama üye olmaya gerek yok, kapatınca o uyarıyı indirebiliyorsunuz.

Dün gece 00:13 civarlarında HALKTV'de yapıldı bu yayın. Tvibu tarzı, yada tvplus tarzı uygulamalarınız varsa 24 saat geriye alıp izleyedebilirsiniz.

Sayfa 320/788 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •