Sayfa 828/828 İlkİlk ... 328728778818826827828
Arama sonucu : 6623 madde; 6,617 - 6,623 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Hamas anlaşma şartlarını kabül etti.

https://twitter.com/cemaldemirtas72/...p2Xnn0HeM6gS7Q

2. Bilanço öncesi güç topluyor bana göre , şimdi hızlı hareketlere başlayabilir( şahsi fikrim) , 51-53 kimbilir belki sürpriz bir bilanço , tarihi 53 zirvesini geçmek isteyebilir , tahtacıyı avlayabilmek için herkes hızlı ve doğru karar vermeli , o sırada çok hızlı hareket ediyorlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Sanberk Yazıyı Oku
    Bilanço öncesi güç topluyor bana göre , şimdi hızlı hareketlere başlayabilir( şahsi fikrim) , 51-53 kimbilir belki sürpriz bir bilanço , tarihi 53 zirvesini geçmek isteyebilir , tahtacıyı avlayabilmek için herkes hızlı ve doğru karar vermeli , o sırada çok hızlı hareket ediyorlar

O yüzden mi bugün BofA sattı, bilançoyu en son biz küçük yatırımcılar öğreniriz!

4. EREGL - Ereğli Demir Çelik

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    O yüzden mi bugün BofA sattı, bilançoyu en son biz küçük yatırımcılar öğreniriz!
    Bofa da tahta yapıcılar işlem yapıyor diye düşünüyorum , bofa sürekli çelişkili hareketler yapabiliyor, ona çok bakmamak şazım , birde hareket öncesi negatif görüntü oluşturmaya çalışıyor olabilirler , yabancılar satıyor gibi , bunlar fırıldak , ben göstergelere bakarım , yedireceğim o tahtacıya

bilanço önemli değil diyenler cumadan sonra düz mantık kurarak bakın ben haklı çıktım diyebilirler. halbuki bilançoda zaten olağanüstü bir beklenti yok. olağanüstü bir fiyatlama olmaması da çok normal. böyle iddialar da olağanüstü bir şey değil. ha olağanüstü bir sonuç gelir, kalan 3 çeyreğe de güven verecek kadar kadar iyi, o zaman ciddi bir yükseliş görme ihtimali tavan yapar. benim ereğli yatırımcısı olarak beklentim şirketin şaşalı yıllarına dönmesinden çok toparlanmasından başka bir şey değil. dereyi görmeden paçaları sıvamak gereksiz. ama dereyi görebilmek için de dereye doğru yol almak gerekir.

6. Yine primini yapamadan endeks düzeltmeye girdi

Sayfa 828/828 İlkİlk ... 328728778818826827828

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •