Sayfa 304/805 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404804 ... SonSon
Arama sonucu : 6434 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Bir de böyle durum var evet. Hisseye aşık olmayan KY buradan o kadar güzel fırsatlar yakaladı ki... Yapabilsek şimdiye 15 kere temettü almıştık...

Size hayırlı olsun, bu bir eleştiri değil yanlış anlaşılmasın.
    Teşekkürler

2.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Bu aynı zamanda şu demek de olmuyor mu? KY'ya mal kitlendi dediğimiz Ereğli'deki 430 milyon mittal lotu, aslında KY'da değil...

Çünkü yukarıdaki hisseler dururken niye Ereğli alsın?
    Bir çok hisse 5-10 kat gitti , yeni alım yapacak olan bakıyor ne var gitmemiş , doğal olarak Ereğli alıyor … 2-3 ay taşıyor baktı gitmiyor verip başka hisse alıyor …

İlk motivasyon ama bence gitmemiş hisse diye …

3.  Alıntı Originally Posted by ece&efe Yazıyı Oku
    İlk motivasyon ama bence gitmemiş hisse diye …
    Bu da doğru...

4.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Nasıl bu kadar senkronize o zaman? Geçen sene 43'de falan başladı, 40'ın altına sarkıtmadılar bile, bunu KY başarabilir mi? Ha orada biri aldı, sonra o 280 milyonu 1 yılda KY'ya yedirdi diyorsan, bir ihtimal. Ama kaçtan aldı kaçtan yedirdi...
    Birileri ile anlaşmalı genelde bu isler tahtayi yukari sürüyor mali yediriyor.

Bugünkü satışlarda buyuk ihtimal tahtayi yukari surenlerin satışları..Tabi bunları da birileri karşılıyor onlarda.zamana yayarak yediriyor.

2 senede bu tahtada

200 milyon lot city sattı.

440 milyon lot mittal.

Toplamda 640-650 milyon lot çıkış oldu birileri bunu karsiladiysa su an bizim gibi batması lazımdı..

Bir guzel yedirdiler sana bana ona..

5.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Birileri ile anlaşmalı genelde bu isler tahtayi yukari sürüyor mali yediriyor.

Bugünkü satışlarda buyuk ihtimal tahtayi yukari surenlerin satışları..Tabi bunları da birileri karşılıyor onlarda.zamana yayarak yediriyor.

2 senede bu tahtada

200 milyon lot city sattı.

440 milyon lot mittal.

Toplamda 640-650 milyon lot çıkış oldu birileri bunu karsiladiysa su an bizim gibi batması lazımdı..

Bir guzel yedirdiler sana bana ona..
    Aynen öyle son 1,5 yıl özellikle hamallık yaptırdılar

6.  Alıntı Originally Posted by ece&efe Yazıyı Oku
    Aynen öyle son 1,5 yıl özellikle hamallık yaptırdılar
    Yevmiyemizi alacağız sonunda, Nisan'da, azda olsa halbuki alın terimiz kurumadan vermesi lazımdı...o kadar hamallık yaptık...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Neyse her şey olacağına varacak...
    emmi zaten satmayacaksın temettü için aldın diye biliyorum şirketi takip ederek kendine zulmediyorsun. stresliysen riskini azalt şişe ilerde karının %40ını temettü verecek diyolaa o da gayet ucuz. böyle takip edip durursan satacaksın gibime geliyor y.t.d.
    her yerden demettü kazandırır mı?
    29.01.2024:brisa 900m$ , ttrak 2500m$ ,ons 2050usd ^^ ilk checkup: 29.07.2026

8.  Alıntı Originally Posted by makulyatirimci Yazıyı Oku
    emmi zaten satmayacaksın temettü için aldın diye biliyorum şirketi takip ederek kendine zulmediyorsun. stresliysen riskini azalt şişe ilerde karının %40ını temettü verecek diyolaa o da gayet ucuz. böyle takip edip durursan satacaksın gibime geliyor y.t.d.
    Şişe'yi takip ediyorum aslında. Ama 7'den, 17'den sattığın hisseyi 53'den alamamanın psikolojik saçmalığı arasında git geller yaşıyorum. Ayrıca sayfası da boş, kime ne yazacaksın ki orada

Ereğli'leri artırmak ve artırmamak arasında da kararsızım. Dostlarım artık alma diyor, bana da mantıklı geliyor tabii ama plana sadık kalmamış olmanın mahcubiyeti söz konusu.

Hayırlısı...

Sayfa 304/805 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404804 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •