Sayfa 822/822 İlkİlk ... 322722772812820821822
Arama sonucu : 6572 madde; 6,569 - 6,572 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by 5yearplan Yazıyı Oku
    Sağ ol bilgi için. Elektrikli ark ocağını ne için kullandığını tam anlamadım ama. Türkiye'de var mı peki hurdadan üretim yapan?
    Anlamıyorsunuz ama ereğli taşıyorsunuz , pandemi sonrası borsaya başlamış yatırımcı profili , başarılar

naçizane madem ereğli yatırımınız var biraz demir çelik sektörünü araştırın derim , kardemir , isdmr ve ereğli hariç diğer tüm üreticiler elektrikli ark ocağı kullanıyor . bu arada ereğli ve isdmr yassı çelik üretiyor onu biliyorsunuzdur , kardemir ağırlıklı uzun demir ama son dönem demiryolu rayı vb ile üretimini oldukça çeşitlendiriyor .

Alıntı Originally Posted by kribensis Yazıyı Oku
    Anlamıyorsunuz ama ereğli taşıyorsunuz , pandemi sonrası borsaya başlamış yatırımcı profili , başarılar

naçizane madem ereğli yatırımınız var biraz demir çelik sektörünü araştırın derim , kardemir , isdmr ve ereğli hariç diğer tüm üreticiler elektrikli ark ocağı kullanıyor . bu arada ereğli ve isdmr yassı çelik üretiyor onu biliyorsunuzdur , kardemir ağırlıklı uzun demir ama son dönem demiryolu rayı vb ile üretimini oldukça çeşitlendiriyor .
    sağol bilgi ve tavsiyeler için. bu konunun açılma sebebi karbon salınımı azaltmanın bu şirketleri nasıl etkileyebileceğiydi ama konu dağılıyor. bu arada sizi daha da çok şaşırtacaksa yapay zeka alanında da yatırımlarım var. AMA içini dışını anlamaya çalışsam herhalde o treni kaçırırdım. elimden bu kadar geliyor. her çeyrek canlı sunumlarını izliyorum, aldığı kontratlara bakıyorum. o da zamanım var diye. benim kadar zamanı olmayan da bir dolu yatırımcı var biliyorum.

3. Bizim ülkemizde yatırımcı cahil kalsın, bilgisi artmasın, finansal okur yazarlığı gelişmesin ister bir grup çakal. Öğrenmek isteyene de ayar olurlar. Sebebini az çok anlamışsınızdır.

Hep al sat yapın isterler, para sizin cebinize değil, onların cebine akmalı çünkü. Bu tipitiplerden uzak durum derim. Bir de sürekli gazlayanlar ve sürekli kötüleyenlerden uzak durmalısınız. Olaylara objektif bakıp bilgilenmenizin önündeki en büyük engel onlardır, çoğu zaman da paralı elemanlardır bunlar. Bir süre gelirler, ota boka aktif olurlar, sonra sesleri sedaları kesilir.

bjkas bugün de taban mesela. Anlayana bir şeyler ifade ediyordur muhakkak.

Ereğli yatırımcısına bol kazançlar dilerim, 2 bilemedin 3 çeyrek sonra güzel günler görmeye başlayacaksınız, para kazanacağınız fırsat elinize geçecek. Hiç kötümser olmayın, kalbinizi ferah tutun. Global pazarı daha dikkatli takip edin, yeter.

Sevgiler, saygılar.

4. Ya Balinalardan birinin gozunu karartmasi ya da arka arkaya 2-3 tane iyi haber akışı lazim kağıda yoksa burası günlükçülerin oyun alanina donmus durumda yukaridan sat asagidan al ile belli bir bant araliginda hacimli olarak cok gusel para kaldiriyolar hergun kagitta , birinin bu işe çomak sokması terste birakicak hareketi yapmasi şart yoksa bekleme maliyeti %5 aylık zorlamaya devam ediyorr...

Sayfa 822/822 İlkİlk ... 322722772812820821822

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •