Sayfa 771/828 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821 ... SonSon
Arama sonucu : 6620 madde; 6,161 - 6,168 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Ful manik depresif modundaki bir piyasa al-sat için mükemmeldir. Çünkü sentiment kısa vadelerde bir uçtan diğerine gelip gider. Bir gün her şey toz pembedir, ertesi gün dünyada kıyamet kopmak üzeredir dünyanın sonu gelmiştir. Bu mod alsatçılar için mükemmel bir ortam yaratır.
    Bu yazıları yazarken gerçekten neyin kafasını yaşıyorsun hangi paralel evrende?

Piyasadaki 2-3 yıldır olan yükselişin büyük kısmının içinde zaten yoktun.

Hala dünyanın en iyi traderı edasında bu yazıları nasıl yazabiliyorsun? Bu nasıl bir haleti ruhiye ; bence sen tamamen tıp açısından

trading psikolojisi açısından incelenmelisin.

Neymiş GSRAY BJKAS de işlem yapıyormuş. Unuttun mu yazdığın yazılar ile 13-15 sene önce GSRAY hissesinde yatırımcının ocağına incir ağacı diktirttin. Bu kadar herkesi balık hafızalı sanma.

Para baronu nickli bir arkadaş vardı umarım yazılarımı okuyordur.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    19-20 TL ler radara girebilir diyorsun anladığım kadarıyla. Hangi gelişme eşliğinde hisse buralara iner acaba sana göre?
    Dayı sen foncuysan bizde borsaciyiz . Ihtimal var dedim . Duser demedm . Ama bana gore 2025 2026 nn hissesi bu ve petkm olack.

Suan ki oldugu yer zaten sorunlu . Biraz daha burda kalirsa 1.10 dolara gelir . Oraninda asagisi ucurum zaten .

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bu yazıları yazarken gerçekten neyin kafasını yaşıyorsun hangi paralel evrende. Piyasadaki 2-3 yıldır olan yükselişin büyük kısmının içinde zaten yoksun. Hala dünyanın en iyi traderı edasında bu yazıları nasıl yazabiliyorsun bu nasıl bir haleti ruhiye bence sen tamamen tıp açısından trading psikolojisi açısından incelenmen lazım.
    Bu boyle cins . Bunu gorunce urktum zaten hisse adam olmaz ne zaman bu burdan gider ozaman biseler olur. Bosuna girmisim ama hisssdede birseyler olack gibi. Neyse bakalm

4.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    2021 2022 faaliyet karı 24 milyar . 2023 deprem ve em den dolayı 13 milyar . 2024 de tekrr 24 milyar faaliyet karı karı olursa 15 20 milyar kar yazar .
    Alıntıladığım kısım bence son günlerde bu başlıktaki en güzel analiz.

5. Ayrica 0.60 cent ihtimal dediysek biraz beynini calistiran dolari 100 alabilir . O durumda . Illa dolar 30 olup hisse 0.60 olack degl . Birde foncu dayı tl yaziyor ki milleti kiskirtiyor .

6.  Alıntı Originally Posted by L@civert Yazıyı Oku
    Alıntıladığım kısım bence son günlerde bu başlıktaki en güzel analiz.
    Tesekkur ederm ben 6 ay oncede geldm bir suru yine yazi yaziyorlardi burdan adam olmaz dedm . Simdi bunlara ek foncu dayida burdaysa hic adam olmaz diyorum. Zaten ilk en gec 10 15 gune cikarim . Birde adamlar nick degistirip destanlarina oyle devam ediyorlar .

Hisse patlamaya hazir bomba bence ama sanki birde eylul ekim gibi ugrar bakarm. Yoksa bunlarla 1. Dunya savaslariyla mittallerle omur gecmez adam hergun 10 sayfa tek basina yazi yaziyor

7.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Tesekkur ederm ben 6 ay oncede geldm bir suru yine yazi yaziyorlardi burdan adam olmaz dedm . Simdi bunlara ek foncu dayida burdaysa hic adam olmaz diyorum. Zaten ilk en gec 10 15 gune cikarim . Birde adamlar nick degistirip destanlarina oyle devam ediyorlar .

Hisse patlamaya hazir bomba bence ama sanki birde eylul ekim gibi ugrar bakarm. Yoksa bunlarla 1. Dunya savaslariyla mittallerle omur gecmez adam hergun 10 sayfa tek basina yazi yaziyor
    Ben 1-2 yıl önce sanırım en son almıştım, sonra baktım işler iyiye gitmiyor sattım. Sonra tam hatırlamıyorum belki 2 hafta kadar önce tekrar bütçeme göre biraz aldım, koydum kenara.

Aynen sizin dediğiniz mantıkla aldım.

Ben malımı aldım, koydum kenara 0,7 - 0,8 pd/dd'den. Zarar edersem de ederim, kendi kararımın sonucuna razıyım.

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku

Neymiş GSRAY BJKAS de işlem yapıyormuş. Unuttun mu yazdığın yazılar ile 13-15 sene önce GSRAY hissesinde yatırımcının ocağına incir ağacı diktirttin. Bu kadar herkesi balık hafızalı sanma.

Para baronu nickli bir arkadaş vardı umarım yazılarımı okuyordur.
    Bilmem mi ya musallat oldu yok cinlilere satiyorm yok adamalri cagirdm yok bilmem ne tm bir sizofren yok iskocyada etekle geziyorm bilmem ne . Şizo bu . Bunun oldugu yerde ot bitmez

Sayfa 771/828 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •