Sayfa 774/828 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824 ... SonSon
Arama sonucu : 6621 madde; 6,185 - 6,192 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bir tanesine kafayı yedirttiler malı aldılar elinden

500 defa dedik uyma şunlara diye, yok dedi ben delüyle delü olcam daha delü olcam en delü olcam dedi sonra fiyuu :d

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    TH abin her sene böyle yazar yazar sonra yazdıkları baktı olmuyor yatla gezmeye gider bu sene söyle seni de yanına alsın. Hiçbir şeyi bilemese de geziden sonra süper trader olarak geri dönüyor.....

not : Çok pardon uyarı geldi Yat değil yelkenli.
    Tutturmuşsun bir isc. Kaç yıl bekletti 5 10 ? Dolar bazlı 5 de birine inmiş oradan almışsın (tebrikler bu arada) tutup bunu daha düşüş trendi bile sona ermemiş eregl ile bir tutuyorsun. eregl 2028 de hala 1 dolarda sürünüyor olursa haklı olabilir de. Elmalar armutlar. eregl dolar bazlı aç grafiğine bak daha çok erken olduğunu kendi gözlerinle göreceksin. Daha yatayda bıktırıcı inişli çıkış lu gel-gel li trend başlamadı. Bu başlayacak. Kaç ay/sene sürecek. Sonra trend oluşumuna dair güç belirecek. Orada bile ilk başlarda çok sert düzeltmeler başlayacak. Ondan sonra herşeye rağmen devamlı yükselen bir trend gözlemleyeceğiz. O zamanlar burada 5 senedir bekliyorum satıyorum daha gitmezciler türeyecek bunlara inat devamlı yükselecek. Ama daha zamanı var. Hatta çoook var.

3. Bak zdx borsa 2 yukarıda eregl dostlar alışveriş de görsün kafasında. Yarın öbür gün borsa eksi 1 yapsa 2.5 eksi yapar eregl. Tahtanın güçsüz satıcılı al-sat çı tayfanın oyun alanı gezer yüzer hisse çok 41 den alan 41.50 den satıyor 41.50 den uçacak diye alan 40.50 den stop oluyor onun malını alan 41 den kaçıyo. Durum bu. Malın altına giren taşıyan maliyet yapan yok.

4.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Bak zdx borsa 2 yukarıda eregl dostlar alışveriş de görsün kafasında. Yarın öbür gün borsa eksi 1 yapsa 2.5 eksi yapar eregl. Tahtanın güçsüz satıcılı al-sat çı tayfanın oyun alanı gezer yüzer hisse çok 41 den alan 41.50 den satıyor 41.50 den uçacak diye alan 40.50 den stop oluyor onun malını alan 41 den kaçıyo. Durum bu. Malın altına giren taşıyan maliyet yapan yok.
    Onu da bırak da 300 milyon lotla bekleyenler düşünsün

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

5.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Ben de Sn Yelpaze ve sn müzikal dostlarıma teşekkür ederim.Hayrlı cumalar.
    Saygılar
    Güzel insan Çilekler ne zaman olacak?

Sevgiler, saygılar.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,077
     Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Güzel insan Çilekler ne zaman olacak?

Sevgiler, saygılar.
    İyi günler dostum.Sizi hem burada,hem de deva_i dert hocamın başlığında takip ediyorum.
    Her yazınızı okumaya gayret ediyorum.
    Teşekkür ederim.

Çileklere gelince,
    Siz değerli dostlarımız için 4 mevsim bulunur.

Yalnız bugünlerde hava.....
    https://www.haberturk.com/adana-da-t...rdu-3680388/10

Saygılar
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

7.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    İyi günler dostum.Sizi hem burada,hem de deva_i dert hocamın başlığında takip ediyorum.
    Her yazınızı okumaya gayret ediyorum.
    Teşekkür ederim.

Çileklere gelince,
    Siz değerli dostlarımız için 4 mevsim bulunur.

Yalnız bugünlerde hava.....
    https://www.haberturk.com/adana-da-t...rdu-3680388/10

Saygılar
    Harikasın. Buz gibi hava ve güneş, çok severim Bereketli bir hasat olur inşallah.

Deva hocam sağ olsun, sayesinde çok güzel fikir alışverişi yapıyoruz. Ben çok sık katılamasam da, o boş bırakmıyor. Yelpaze hocamı da bekleriz Burada hoş karşılanmayan tarzda yazıyoruz biz orada, hoşunuza gideceğinden eminim

8.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Off çilekler bak. Ben de gelebilir miyim? Çeşme Marinaya yakın mısın?
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

Sayfa 774/828 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •