Sayfa 846/846 İlkİlk ... 346746796836844845846
Arama sonucu : 6766 madde; 6,761 - 6,766 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by makulyatirimci Yazıyı Oku
    30 yillik borsaci ama bedellide para ataerin değil ereğlinin cebinden çıkacak sanıyor. 1872den beri borsadayim ben de artık öyle bilinsin.
    Senden benden çok biliyor mrk etme , tamamen algı peşinde ama Mathias'a göre daha sevimli bence

2. [QUOTE=Mathias;6801662] Hem şirkete iş bilmez kredili temettücü!! (aslında vur kaç cı) yatırımcıları sinek gibi üşüştürdü hemde şimdi kredi için böyle sıkışmazlardı.

Ereğli ve krediye sıkışmak mı 😁 komik oldu neyse bisi yazicaktim vazgeçtim 🤣🤣
    Cehalet kötü birsey gerçekten...

3.  Alıntı Originally Posted by makulyatirimci Yazıyı Oku
    30 yillik borsaci ama bedellide para ataerin değil ereğlinin cebinden çıkacak sanıyor. 1872den beri borsadayim ben de artık öyle bilinsin.
    Hiç unutmam 1920li yılları, borsanın altın zamanları. Henüz bilgisayar ile hisse alımı diye bir şey yok. Lotları gazete kuponu gibi biriktiriyoruz. New York’ta seans başlangıcını beklediğim günler geliyor aklıma hüzünleniyorum. Zaman nasıl da hızlı geçiyor. O zamanlar buradaki felaket tellalları daha portakalda vitamindiler.

4.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Hiç unutmam 1920li yılları, borsanın altın zamanları. Henüz bilgisayar ile hisse alımı diye bir şey yok. Lotları gazete kuponu gibi biriktiriyoruz. New York’ta seans başlangıcını beklediğim günler geliyor aklıma hüzünleniyorum. Zaman nasıl da hızlı geçiyor. O zamanlar buradaki felaket tellalları daha portakalda vitamindiler.
    Bu arada ben fiilen gördüm o ereğli lotlarini yaklaşik 40 sene evvel babam saklıyordu evde ,o zamanlar eregli ikramiyelerini bile lot olarak dagitirdi calisanlarina elden direk dandik bir beyaz kagit sira sira yapışik sonu yuvarlak delik delik kagitlarin hic unutmam

5. Son baktigimda bofa 5 mio satislardaydi simdi 3'lere gelmis , bugun 46 ustu kapatirsa güzel olur

6.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Yüzde 500 bedelli SPK dan kesin döner.....
    Emsal çok, yapmasında teknik veya mevzuat ile ilgili bir engel yok. %500 yerine rüçhan bedeli 5 TL olan %100 lük bir bedelli de olur eğer rakam psikolojik olarak rahatlatıcı ise. Ha ali veli ha veli ali, kasaya 35 milyar girdiği sürece sorun yok. Ataer midir nedir o %47.5 hissenin sahibi kimse ödesin 16 5 milyarı. Hisse başı 5 TL yüksek değil. Son 3 haftada hisse 8 tl çıkıverdi işte 38 den 46 ya.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

Sayfa 846/846 İlkİlk ... 346746796836844845846

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •