Sayfa 716/809 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766 ... SonSon
Arama sonucu : 6469 madde; 5,721 - 5,728 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Şirket profesyonelce yönetilmiyor gördüğüm kadarıyla. Kafası kesilmiş tavuk gibi her yöne koşturup duruyorlar. Vizyon misyon strateji SWOT analizi vs alayı hak getire. Bir de adamlarda mevcut yatırımcılara fırça atma huyu var, kibir ve ego tavan yapmış, her şeyi ben bilirim yaklaşımı sergiliyorlar. Böyle şirket yönetilmez.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

2.  Alıntı Originally Posted by picky Yazıyı Oku
    https://twitter.com/hissehaberler/st...eTqn5tiCQ&s=19

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bugünkü dirilik sebebi bu muydu acaba. Hadi yavrum coni yap bi güzellik

https://twitter.com/emtiadefteri/sta...CgCVzA5qQ&s=19

3. Hiç gerek yokken 175 milyon TL yi şirket hazineye ödedi bu cüzi temettü yüzünden. Sen zaten vergini ödemişsin, vergisi ödenmiş meblağı neden 2. kere vergiye sokuyorsun? 175 milyon TL yi ille de yakacağım diyorsan deprem bölgesine bağış yaparsın, bir sonraki vergiden de bu meblağı düşersin ve böylece sıfır maliyetle 175 milyon tl lik bir hayır yapmış olursun. Anlaşılan bunların mali danışmanı da pek kalifiye değil. Bu 175 milyonu ödeyen hissedarlar tabii ki ama şirketin kasasından 1.75 milyar çıktı.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

4. Şeytanın aklına gelmeyecek şey Mathias'ın aklına geliyor. Tutturmuş iki hesap. Benim fedor olduğumu iddia ediyor. Buradan tekrar yazayım. Hisse.net yönetimi benim hesabımı da fedoru da incelesin. Aynı kişiysek ikimizi de banlasın!

Ama diyorum ya şeytanın aklına gelmez bunlar. Neden bu arkadaşın aklına geliyor? Cevap basit: kendisi yaptığı için.

Mesela Mathias denen arkadaş yazıyor, bir bakıyorsun bir destekçisi hemen geliyor. Ucuz şeyler bunlar arkadaş. Yaşın kaç bilmiyorum ama büyü biraz.

5.  Alıntı Originally Posted by Barkley Yazıyı Oku
    Tamam artik Mathias niye adamin uzerine gidiyosun bu kadar , adam bir tercih yapmis satıp kenara çekilip düşer diye beklemek ki bu da bir tercihdir , belki de sattigindan daha dusuk bir maliyetle aramiza geri donucek.Hergun trader'larin oynadigi oyuna bakarsak cok da mantiksiz degil gibi bu arada bekleme maliyetlerini de hesaba katarsak daga ne kadar bekleyecegiz belirsizligi kafa karistirmaya basladi simsiden
    Ben genelde bu sayfayı düzenli olarak okurum ama fazla yazmam, en son 4 nisanda fedoramca malları sattığını yazınca üzüldüğümü belirtmek için yazmıştım.
    Aradan 2 hafta geçmiş hala fedoramca konuşulması ilginç
    Muhtemelen fedoramcanın nickini yediler sindirmemek içinde fedoramcanın sattığı maliyetin altına indirmemek için bu feryat figanlar olabilür, sattıklarını alttan yerine koyabilürse fedoramca bir efsane olabilür.
    Benim ereğli notları arasında 4 nisan yazıyor, arada grafike bakıyorum halen zararda fedoramca
    Nasip
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...84#post6773084

16.96 Since 27 Aralık 2023

6. Hisse nette gezin bakın diğer hisse başlıklarına bunların içinde taban taban inenlere yada 2 sene içinde yüzde 1500 getirmiş olanlara da bakın. Hiç birisinde eregl başlığındaki gibi garip bir durum söz konusu değil.
    2 sene önce birden bire birisi beliriyor mitralyöz gibi yazı yazmaya 7/24 başlık nöbeti tutmaya başlıyor. 2- 2.5 dolar arası aldım alacağım daha da alacağım emekli olacağım düşse de alsak keşke düşse ben alıyorum sizde alın diye yazılar yazıyor. Hisse için olumsuz yazı yazıldığı anda sn sinde bitip cevap yetiştiriyor. Bu 2 sene süresince mital+yabancı 500 milyon lotu tahtaya indiriyor.
    2 sene sonra 5 sene boyunca alacağını asla satmayacağını söyleyen adam 1.2 dolardan yok memleketi turlayacam yok arkadaşın borcunu kapadım bahaneleri ile hisselerini sattığını ilan ediyor. Sonra bunları yazan kendisi değilmiş gibi tutup başka hisse aldığını bugün şu kadar zarardayım işte şu kadar oldu türünden başlıyor yazmaya. Hangi hisse olduğunu bilinmiyor ve o başlıkda TEK bir yazısı bile yok.
    Bakın bu adam 9 şubat 2024 günü açılan başlıkda tamı tamına 1361!! yazı yazmış adam.

Bu da yetmiyor acil durumlar için 2. nickle foruma geliyor dmrcelik nicki ile . (o nick de gelir gelmez 226 gönderi kasıyor ) O da her ne hikmetse 7/24 forum nöbetinde mital a yazılan ing mailden tutun da kullanılan emoji setine yazım diline usluba kadar bas bas ben fedoramca yım diye bağırıyor.

Bu arada 2 sene boyunca eregl tarihinde yediği en ağır dayaklardan birisini yiyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Hisse nette gezin bakın diğer hisse başlıklarına bunların içinde taban taban inenlere yada 2 sene içinde yüzde 1500 getirmiş olanlara da bakın. Hiç birisinde eregl başlığındaki gibi garip bir durum söz konusu değil.
    2 sene önce birden bire birisi beliriyor mitralyöz gibi yazı yazmaya 7/24 başlık nöbeti tutmaya başlıyor. 2- 2.5 dolar arası aldım alacağım daha da alacağım emekli olacağım düşse de alsak keşke düşse ben alıyorum sizde alın diye yazılar yazıyor. Hisse için olumsuz yazı yazıldığı anda sn sinde bitip cevap yetiştiriyor. Bu 2 sene süresince mital+yabancı 500 milyon lotu tahtaya indiriyor.
    2 sene sonra 5 sene boyunca alacağını asla satmayacağını söyleyen adam 1.2 dolardan yok memleketi turlayacam yok arkadaşın borcunu kapadım bahaneleri ile hisselerini sattığını ilan ediyor. Sonra bunları yazan kendisi değilmiş gibi tutup başka hisse aldığını bugün şu kadar zarardayım işte şu kadar oldu türünden başlıyor yazmaya. Hangi hisse olduğunu bilinmiyor ve o başlıkda TEK bir yazısı bile yok.
    Bakın bu adam 9 şubat 2024 günü açılan başlıkda tamı tamına 1361!! yazı yazmış adam.

Bu da yetmiyor acil durumlar için 2. nickle foruma geliyor dmrcelik nicki ile . (o nick de gelir gelmez 226 gönderi kasıyor ) O da her ne hikmetse 7/24 forum nöbetinde mital a yazılan ing mailden tutun da kullanılan emoji setine yazım diline usluba kadar bas bas ben fedoramca yım diye bağırıyor.

Bu arada 2 sene boyunca eregl tarihinde yediği en ağır dayaklardan birisini yiyor.
    😂😂 mathias boş yapma. Hadi yaz hisse.net'e o zaman. Delillerini de sun.

8. Mathias onu bunu boşver sen şimdi! şu an mal da olana önerin ne ? Diyelim ki100 k lot ile eregli de adam yarin napsin?

Sayfa 716/809 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •