Sayfa 720/810 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770 ... SonSon
Arama sonucu : 6474 madde; 5,753 - 5,760 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. İkidir "Fedoramca" "Mathias" konulu/özneli yazışmalar oluyor.. Kan davasına benziyor, artık nasıl onur gurur mevzusu yaşandıysa.

Borsaya bulaşan zor bırakır, kağıt kağıt gezer. Kendimden biliyorum.

Lakin bu kağıtta bu iki arkadaşın bunca zamandır bu şekilde mevzu olması çok garip, forum başlığı amacından sapıyor ne yazık ki!

Ekleme; Düzeltme.
    Aldığım nefesi verme garantim yok iken, borsa dolar falan filan ile ilgili bir saniye sonrasını bilme şansım yok! Yazdığım her şey, edinilmiş tecrübelerden kaynaklı tahminler.

2. Nickini yediler ise sen istesende düşmeyebilür o konuda kesin bişii diyemem.
    Herkes senin kadar iyi niyetli değil fedoramca
    4 nisan sonrası ereğli grafikisi nasıl şekillenecek hep birlikte görücez.
    Fedoramca dan önce fedoramcadan sonra
    Bu da Milat gibi oldu yahu çağ atlamış bile olabilür

16.96 Since 27 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by devlethan Yazıyı Oku
    forum başlığı amacından sapıyor ne yazık ki!

Ekleme; Düzeltme.
    Haklısınız. Ama iftiralara da insan kayıtsız kalamıyor...

3 ay ereğli sayfasına yazmama orucuna başlıyorum. 3 ay sonra yazarım.

Herkes hakkını helal etsin, ALLAH sağlık sıhhat versin, yolunuz açık olsun....

3 ay sonra çok daha güzel fiyatlarda karşılarız birbirlerimizi umarım...

Sevgi ile kalın...

4. Mathias
    1:Hisse 2.5$ da iken ben fedorun burda mesaj kastigini gormedim
    hisse o fiyatlarda iken burada kizildag vardi ve 1$ temettu beklentisi ile hergun bskalari tarafindan baslikta onlarca mesaj yaziliyordu
    o gun yazanlarin bir cogu hala bu baslikta hala yaziyor
    2:Fedor satmis yada satmamis buna neden bu kadar takiliyorsunuz?
    satti ise yazik olmus hem parasal zarar hemde zamansal zarar olarak
    yalniz hisseyi bu kadar istahli ve surekli toplayan bir insan ansizin elindeki hisseleri satti ise cok ozel ve acil bir sebebi vardir bu sebebten oturu kisiyi huzunlendirmemek adina sattin satmadin konusunu dile bile getirilmemesi lazim [ Kisisel alip veremediginiz olsa bile ]
    ....

5.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    .... ALLAH belanı versin diyorum...... hesabını beddualarım bu dünyada sormazsa.......... senden ve senin gibilerden öbür dünyada soracağım emin ol!
    Ya Fedor bize beddualarını yağdırdın, her türlü belayı okudun üfledin ama bu hiç şık olmadı, senin gibi bir beyefendiye de hiç yakışmadı. Gözüm gibi baktığım 20 metrelik yelkenli teknem 12 şiddetinde fırtınada bile batmaz sen hiç merak etme. Aşırı fırtınalı okyanus seyrimde kendini ispatladı da.

İyi güzel de ben ateistim. Allah, peygamber, din, kutsal kitap, öbür dünya, kadercilik gibi mefhumlar bende mevcut değil. Bu durumda benimle nasıl hesaplaşacan çok merak ediyorum.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

6. Dönüp dolaşıp hep ayni sonuca ulaşıyoruz yani psikolojiye. Hep derim, borsa demek 4 te 3 psikoloji demektir. Psikolojisine yenik düşen bir borsacı istediği kadar mükemmel temelci veya teknikçi olsun hiç fark etmez, her zaman kaybetmeye mahkumdur. Borsada duygusallığın yeri yoktur nokta.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

7.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Ya Fedor bize beddualarını yağdırdın, her türlü belayı okudun üfledin ama bu hiç şık olmadı, senin gibi bir beyefendiye de hiç yakışmadı. Gözüm gibi baktığım 20 metrelik yelkenli teknem 12 şiddetinde fırtınada bile batmaz sen hiç merak etme. Aşırı fırtınalı okyanus seyrimde kendini ispatladı da.

İyi güzel de ben ateistim. Allah, peygamber, din, kutsal kitap, öbür dünya, kadercilik gibi mefhumlar bende mevcut değil. Bu durumda benimle nasıl hesaplaşacan çok merak ediyorum.
    Karma marma bir şeyler olabilir, yine de dikkat etmek lazım.

8. Borsacılar sinirlerinden arındırılmış olmalıdır. Mekanik hareket etme zorunluluğu vardır. Fevri karar alma lüksleri yoktur. Her şey önceden planlanmış olmalıdır. Pozisyon açmadan önce tüm strateji ve olasılıklar belirlenmeli, sonra da bir Prusyalı disiplini ile hiç taviz vermeden mekanik olarak tümüyle uygulanmalıdır.

Sayfa 720/810 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •