Sayfa 855/855 İlkİlk ... 355755805845853854855
Arama sonucu : 6838 madde; 6,833 - 6,838 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Neden insanların yazamasına bu kadar takıyorsunki? isteyen istediğini yazsın.. Siz yatırımınıza güveniyorsanız sorun yok ki..değil mi?
    Ben zaten yatırımıma güveniyorum burda 2 tane paralı asker var, onlara çakmak güzel oluyor. 3 kuruş için çok insanların kanına giriyorlar. Ne dedik 0.90 usd olsada 0.60 usd olsada alamayacaksınız. Daha düşer diye bekleyeceksiniz. Bu iş psikoloji kimse dibi tutturamaz.Ne oldu 38 den alabildi mi. Hala bir umut bekliyor burda nöbet tutmasıda ondan. 5.6 milyar tahmin yapan arkadaş sigorta parasını dahil etmemişmiydi bir senmi akıllısın. Şimdi ordan kıvırmalar başlamış.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    süper değil ama iyi..
    Selamlar 19 üye ve 189 ziyaretçilere
    Hayırlı olsun yatırımcılarına, ilk çeyreğiniz! Göz alıcılı bir topik mevcudu! Ytd

3. 50 lirayken düşşe de alsak diyen adam 38 liradan arazi olanzi :d

Ulan felaket tellalları yaktınız adamın başını

4.  Alıntı Originally Posted by picky Yazıyı Oku
    Edep yahuu edep hala konuşabiliyor

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bilanço okumayı öğren. İşin gücün kolpacılık. Ben hamal değilim sizin gibi 2 senedir sonu belirsiz bir yatırım için taşıyıp durim. Yok oradan alabilecek mi alamayacak mı. Siz aldınız da ne oldu 2 senedir tl bazlı yüzde 10 getiri ile takılıyorsunuz. Mevduat faizci teyzeler bile geçip gitti sizi. 40 tl yi mevduat faizine bağlasan 80 olmuş idi 2 senede yahuuu.

Bu marjlar ile 5-10 milyar arası kar gelmez dedik. Nokta. Gelmedi de zaten.

5. Arkadaşlar bilen bilmeyen herkes aman ben de kısır kalmayayım diye yorum yapmış, ben de yorum yapmak isterdim ama konuya tamamen Fransızım. Sanırım çelik falan üretiyorsunuz tamam da hangi Ereğli bu acaba? Marmara Ereğlisi m, Konya mı yoksa Karadeniz mi? Bir de Kocaeli Karamürsel Ereğli var.

Sağdan soldan havadan sudan gelen sürpriz karlarla bilançoyu cilalayıp parlatmışsınız, siz işinizi bilirsiniz.
    İşleyen demir ışıldar, wd 40 pası da kireci de söker atar. Haydi hayırlı tıraşlar, bol kazançlar.
    Ford Sync Multimedia aracılığıyla araç içinden gönderilmiştir.

6. Fedoramca dan bahsediliyor sanırım. İyi insan adamında dibidir!
    Ama nereden sattı nasıl hangi fiyattan sattı çok bilmesem de mal orada duruyor ne uçmuş ne de kaçmiş!
    İki gündür haber akışı olmasına rağmen bile aynı yerlerde! Bu bilançonun içeriğini bilmesemde zirvenin gerisinde! Tabi yarın ne olur bilmek zor, tut ki gaplı açtı, kapatmaya gelme alışkanlığı var mıdır bilemem ama birleşekilde kapanır!
    Fedoramca ya buradan sevgiler saygılar. Ytd.

Sayfa 855/855 İlkİlk ... 355755805845853854855

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •