Sayfa 799/900 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon
Arama sonucu : 7195 madde; 6,385 - 6,392 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Bilerek ve isteyerek insanların sinir uçları ile oynuyor.

Bunun yaşı 12-15 arasi sanırım.

Allah ailesine sabır versin..

gece ve gündüz vardiyalı çalışıyorlar

3.  Alıntı Originally Posted by memoli1953 Yazıyı Oku
    gece ve gündüz vardiyalı çalışıyorlar
    TH bana biraz daha sempatik gelmeye basladi acikcasi niyeti aynı olsa da hic degilse biraz yorumla vs susluyor ama Mathias gercekten evladin olsa sevilmez modda , asiri iticii bebe 🥱

4.  Alıntı Originally Posted by Barkley Yazıyı Oku
    TH bana biraz daha sempatik gelmeye basladi acikcasi niyeti aynı olsa da hic degilse biraz yorumla vs susluyor ama Mathias gercekten evladin olsa sevilmez modda , asiri iticii bebe 🥱
    TH ile başta ben de kavga etmiştim ama bence son zamanlarda yönü olumsuz da olsa makul şekilde fikrini beyan etti. Diğer arkadaş, hisseye ve hissedarlara kin güdüyormuş gibi konuşuyor. Problem de oradan çıkıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    TH ile başta ben de kavga etmiştim ama bence son zamanlarda yönü olumsuz da olsa makul şekilde fikrini beyan etti. Diğer arkadaş, hisseye ve hissedarlara kin güdüyormuş gibi konuşuyor. Problem de oradan çıkıyor.
    Fedor devam mı hisse nöbetine 7/24 ?

6. Yenile kendini yenile hep aynı cevaplar

7.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Tavandan da tabandan da hisse alınır da karakter almak mümkün değil. Florya tesisindeki söz geldi aklıma "sizi buraya getiren yeteneğiniz ama tutacak olan karakterinizdir". Hayatta da saygı bu şekilde kazanılır.
    Karakterli olmak çok önemli. He bir de müfteri olmamak.

8.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    O da eskiden böyle değildi. Şimdi deşifre oldu kafasına odunu yiyeceğini biliyor. Arşiv denen birşey var. Orada da neler var neler. Yoksa tarz değiştirmiş değil. Diğeri de öğrenir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 799/900 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •