Sayfa 162/342 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1. Bahsi geçen güvenlik, bilişim, sigorta,inşaat firmalarının büyük ortağı holding ise, bu adamlar holdingi halka arz ederler diye düşünüyorum,

2. Bir arkadaşım BAKAB firmasına aktiflerin sigorta değerini sormuş, gelen cevap bu,

Değerli Yatırımcımız;

Şirketimize yöneltmiş olduğunuz sorular yatırımcı ilişkileri birimimiz tarafından değerlendirilmiştir.

Bu bağlamda, Şirketimiz maddi duran varlıklarının sigorta yapılması ve/veya kamuya açıklanması konusunda Sermaye Piyasası Düzenlemeleri çerçevesinde uygulanması zorunlu bir hüküm bulunmaması ve maddi duran varlıklarımızın sigorta değerinin tüm paydaşlarımız ile paylaştığımız kamuya açıklanmış bir bilgi olmaması nedeniyle, finansal tablolarımızın dipnotlarında yer alan bilgiler haricinde bireysel olarak yatırımcılarımız ile paylaşabileceğimiz başkaca bir husus bulunmamaktadır.

Şirketimizin tüm paydaşlarımızı ve kamuyu eşit şartlarda bilgilendirme politikası nedeniyle; yatırımcı ilişkilerine iletilen tüm sorular kamuya açıklanan bilgiler ve finansal tablo dipnotlarında yer alan hususlara paralel olarak cevaplanmaktadır.

Mevcut durumda üretim yapan 4 adet tesisimiz bulanmaktadır. Üretim tesislerimiz, Solvent tesislerimiz ve aktifimizde bulunan maddi duran varlıklarımız oluşabilecek risklere karşı sigorta yoluyla teminat altındadır.

Saygılarımızla,
    Bak Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.
    Yatırımcı İlişkileri Birimi

3. bakab ın solvent geri dönüşüm yatırımın dan haberi olan arkadaşımız veya bilgi alabilecek varsa sevinirim arkadaşlar bu kagat için önemli ilgilenen olursa sevinirim

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    Somewhere in time...
    Gönderi
    2,437
    Blog Entries
    1

Sent from my iPhone using Tapatalk
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!

5. Daha önce yaptıkları gibi yine fabrikayı yakarlar giderler. Sigortalarını yesinler. İnşallah dolap çeviriyorlar ise hakettiklerini bulsunlar. Bunca zaman , yığınla insanın ahını aldılar, tek düşündükleri küçük yatırımcıyı tokatlamak. Hissede kendileri gibi sığlaştı. Bu işin ahireti de var. Helal etmiyorum aslaaaaaa

Ne oldu kı solvent tesısı mı patladı

7.  Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Ne oldu kı solvent tesısı mı patladı
    Ya arkadaş bu nasıl iştir? 6,12 lerden gezen hisseye ne oldu da 5,80 i gördü? Şu an 5,89 4 tane üretim tesisi varmış mışta,solvent tesisi varmış mış ta, varda ne oluyor? Sigorta değerlerinizi bile gizliyorsunuz! bildirim zorunluluğu yok diyor SPK, bildiremezsin demiyor! Açıkla ne zararı var? Açıklayamaz çünkü açıklasa piyasa değeri ortaya çıkacak, hisse yükselecek! vatandaş saldırıp geri kalan lotlari alır diye ödleri kopuyor,
    Korkma titre eyyyy bakigiller!

Eğer bir gün kottan çıkarsa sigorta bedelli uzerınden hısselerımızı gerı alsınlar ...eğer Bi gün yangın çıkarsa sıgorta sırketınde başvururuz dıgortadan para koparmak için sigorta bedelını yuksek tutmuşlar dıye...zeki akasyanın petrol kralları filmindeAli Şen : " bu namıssızlar benzınımı çaldılar memur bey'" hani beledıyecılete benzınim yok dıye imza vermemısmıydın der zeki min filmdeki sevgılısı...ulan Cb yatcak yerın yok ...ytd

Sayfa 162/342 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •