Sayfa 191/342 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Ada'm nerdeyse 1 yıl parayı kullanacak bazı firmalar 2019 yılından pesın kar avansı odeyecekken....belkide Gnl kurulda son dk kar dağıtım miktarını arttırabilir...olmaz mı olur ...bu kağıtta her şey mümkün...1 hafta sonra yapsaydı bende katılıp her yıl Cb nin tertiplefıgı tıyatroyu izlemek işterdım.....YTD

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    dediklerinize katılmamak mümkündeyil yanlık bakab gibi bir kagatın bu tenettü vermesi çok önemli yakalanan karlılık ciro iyi giden ihracat ve üstüne güzel temettü kagat için iyi gelişme ben bu açıdan bakıyorum

2. Genel kurulda kar payı tutarı artırılabilir belkide, güzel olan son 3 yıldır düzenli temettü vermeye başladı, yabancı yatırımcının dikkatini çekmiştir bu durum, hisse fiyatına neden yansımıyor, neden talep yok bilinmiyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by BLACKM Yazıyı Oku
    Genel kurulda kar payı tutarı artırılabilir belkide, güzel olan son 3 yıldır düzenli temettü vermeye başladı, yabancı yatırımcının dikkatini çekmiştir bu durum, hisse fiyatına neden yansımıyor, neden talep yok bilinmiyor
    Yapma ALLAH'aşkına yav yabancı kademelerinde 2 lot 5 lot olan kağıdı ne yapacak yav, öncelikle likit olması lazım kağıdın oda BAKAB'da heç yok.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

4.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Yapma ALLAH'aşkına yav yabancı kademelerinde 2 lot 5 lot olan kağıdı ne yapacak yav, öncelikle likit olması lazım kağıdın oda BAKAB'da heç yok.
    GEDZA ya baktınmı hiç? CİTİ almaya başladı gedzayı, GEDZA da aynı BAKAB gibi kademelerde 50-100 lot olan hisse,
    ayrıca ünlü menkulü duydun mu? yabancılara alım yapan bir kurum, ve şu an 40-50 bin lot civarı malı var BAKAB'da, demek istediğim şu, yabancı yatırımcı istikrarı gördümü alıma geçer az veya çok örnek GEDZA'ya CİTİ nin dadanması, zaten bizim hissede yabancı 50-100 bin lot mal alsa hisse 8-9 TL.olur, demek istediğim bu,

5. baki oglu kagatı kimseye vermez toplaması yıllar sürmüş benim tahminim küçük yatırımcı toplamı sermayenin 3-4 geçmez patron geçmişten ders almış küfür yemek istemiyor . karlılık ve temettü verimi bence her geçen sene artarak devam edecek kagatın tamamı onlarda haliyle kalan küçükleri memnun edecek BAKİOĞLU na bu yakışır

6. 30 milyon EUR yatırımın son durumunu bilen varmı arkadaşlar? Bu yatırım bittimi? yoksa hala tamamlanmadimi?

7. Benim genel kurula katılmam işlerim nedeniyle mümkün gözükmüyor şimdilik, 7 hazirandaki genel kurula katılacak arkadaşlardan özellikle ricam bu 30 milyon EUR yatırımın akıbetini sormalarıdir, yatırım bittimi? bitmediyse ne kadarı işletmeye alındı? şirkete getirisi götürüsü ne oldu şimdiye kadar? bundan sonraki süreçte şirketin bu yatirimdan beklentisi nedir? Ayrıca yabancı ortaklık, sermaye artırımı, pazar payı vs gibi pek çok sorular var aslında sorulacak, sirket zaten hiçbir açıklama yapmıyor bunca zamandır, tam ketumlar bu hususlarda

8. Şirket, dünya ambalaj devlerinin birbirleriyle kıyasıya rekabet ettiği bir piyasada tek başına nereye kadar ve ne kadar sağlıklı ilerleyebilir? Grup firmalarına mı güveniyor? denizin ortasında fırtına öncesinde bir sandalda gibiler farkında degillermi?

Sayfa 191/342 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •