Sayfa 192/342 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

SN Blckmn haklısınız tek basına bu rekabette yerı yok.uluslaratası Pazar'da yer almak istıyorsa yabancı partner bulmalı yoksa hızlı degısen pazar ve rekabet şartlarında yok olur gıder...Cb den sonra mahdumları yabancı ortak işine gırer 2. Nesıl bu konuda daha iştahlı...eski kusak dısıyle tırnağıyla wc yıkayarak bugünlere geldıgınden satmaya kıyamaz...ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. CB eski kurt, o bilir dunya rekabet ortamının ne olduğunu, örnek vehbi koç, vehbi koç'un Ankaradan başladığı serüvenini düşünün, eger engin ufuklu olmasaydı mahdumları belki bugün hiçbir şey yapamazlardı, onun ölümünden sonra belki birşeyler yapma gayreti içine girerlerdi ancak global fırsatı kaçırırlardı, şimdiki kadar servet edinemezlerdi, ileriyi görebilmek lazım, buna uygun adımlar atmak lazim, CB değişen dünya düzenini bence çok iyi görüyor ve buna uygun adımları atmaya aslında çoktan başladı bile, su ana kadar yapılan teknolojik yatırımlar bunun bence göstergesi, önemli olan bundan sonrasıdır, global firma olmak istiyorsan arkadaş Global sistemde yerini alacaksın, sermayeye karşı gelmek akıntıya ters yüzmeye benzer bir süre sonra yorulursun, cok şey kaybedersin, bunlarda farkındalar, er yada geç yanlarına guclu bir ambalaj devi alıp yollarına öyle devam edeceklerdir, hisseleri toplamasida bunun bir göstergesi olsa gerek, hisseleri topla, kontrolü ele al, yabancı ortakla kontrollü olarak yola devam et, gelecegini sağlama al, bunu bence onlarda cok iyi biliyorlardır, sadece zaman problemleri var anlaşılan,

Cb ile Koç karşılaştırması yanıltır bizi...vehbı Koç rol modelidir ıleri görüşlü atesınden mahdumlrı rahat yasıyorlar...Cb ise wc yıkatan kulkedısı ama vizyonu dar...ıst sermayesı ile İzmir sermayesının farkı burda ortaya çıkıyor....sırketın basında v Koç olsa dünyada ilk 5 de idi bakab....Gnl kurul 1 hfta sonra olaydı katılırdık Zaten bayram için gelecektık...ıns seneye...ytd

4. Ben karşılaştırmak icin söylemedim, asla kiyaslayamayiz bile, yapılması gerekeni en doğru bir biçimde yapan bir örnek var karşımızda ve bunlarında engin ufuklu olabilmeleri icin Koç'u rol model ve örnek alması icin yazdım,

5. 2017 ihtecatı 170 milyon civarı 2018 ihracatı 1. çeyrek 75 milyon civarı c.b. bu işi biliyor rekabet kuralları geregi maliyet indirici yatırımlar sayesind yurddişi rekabet şansını artırmış bu yılki cirosu bu beklentilerle 100 milyon doları geçme şansı yüksek yabancı ortek neden alsın iyi para vermiyecekse kagatın benc en önemli bilançosu 2. çeyrek bilançosu olacak ilk çeyrek rakamlarını teyit ederse mesela ihracat artışı o zaman bakab da yeni fiyatlama olabilir çünkü ihracat rekebet demek rekabetci bir firma olmuş demektir

6.  Alıntı Originally Posted by ÇIRAK Yazıyı Oku
    2017 ihtecatı 170 milyon civarı 2018 ihracatı 1. çeyrek 75 milyon civarı c.b. bu işi biliyor rekabet kuralları geregi maliyet indirici yatırımlar sayesind yurddişi rekabet şansını artırmış bu yılki cirosu bu beklentilerle 100 milyon doları geçme şansı yüksek yabancı ortek neden alsın iyi para vermiyecekse kagatın benc en önemli bilançosu 2. çeyrek bilançosu olacak ilk çeyrek rakamlarını teyit ederse mesela ihracat artışı o zaman bakab da yeni fiyatlama olabilir çünkü ihracat rekebet demek rekabetci bir firma olmuş demektir
    İlk çeyrek bilançosu ile beraber 2018 yılı ciro rakamı aşağı yukarı belli oldu. 2018 de 95 milyon euro civarında ciro elde edecektir. Şirketin yıllar itibari ile ihracat oranı da pek değişmiyor. %70 civarında ihracat yapıyor her yıl. Zaten tüm satışları euro olduğu için ihracat rakamının çok büyük önemi yok.

7. Dağıtacakları temettünün tamamına yakını kendi ceplerine inecek.

Geçmişten iyi tanıdığımız bu çok dürüst arkadaşlar, şimdiden bu temettü paralarını nasıl kullanacaklarını düşünmüş hatta şimdiden kullanmaya başlamışlardır.

Akla gelen ilk seçenek kağıdı uygun alım noktalarına getirip çay taşı ile çay kuşunu vurmak olacaktır.

Burada yazıp çizen ...beyoğlu nickli yazara hiç güvenip inanmasam da bunların borsada yaptıkları ile ilgili yazdıkları tam doğrudur.
    (SPK belgelemiş bunların üç kağıtlarını, manipülasyondan tut, eski adı İnternational Gravürün sermaye arttırımındaki bakab paylarının cebe indirilmesine kadar, bu konuda aldıkları ceza ortadadır)

özet olarak köpek .ok yemekten vazgeçer mi !!

sanmam..

Övgünüz için tesekkurler syn epikurus...akrabanın akrabaya para taktığı torunun 1 bilezık için nenesıni bıcakladıgı ortamda sadece takma lakapla yazı yazılan ortamda Bn hıc kımseye guvenmıyorum.bana 1 konuda güvenmişsiniz N Mutlu bana...ama cızgımız bellı...ky nın çıkarından baska en ufak menfaatımız davamız olmadı...olmayacakta...mübarek günde Gurbet elde ahdımız olsun ki....garıbın ahını almaktansa para kaybetmeyı hep tercıh ettım ve hep de kazandım cok şükür yolumuz dürüstlük olduğundan...gelelım hisseye Cb temeytıyle alacaksa bizde alacaz.hedef 2023 ..bekleyecez fiyat N olursa olsun....Cb satsın 6 ortak yarısına bile 30 milyon dolar verırız....Ytd

Sayfa 192/342 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •