Sayfa 240/342 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Bu hisse normal piyasa fiyatlaması içinde hareket etmiyor patron tarafından yönlendiriliyor. Burada da çok tuhaf yazılar görüyorum. Yukarıda yazdığım son cümle bilinçli olarak yazılmıştır. Burada yazılan yazıların bir kısmı tamamen yönlendirme amaçlı.

Hisseye mevcut fiyatların 5 katı fiyat biçip %5-10 luk her yükselişte yüklü miktarda mal satan ve hisseyi baskılayan da burda insanların kafasını karıştıran dağ aslanı da burda.

Bu durumda çok zorunlu haller ve bilanço dönemleri dışında bu topicte yazmanın anlamı kalmadığını düşünüyorum.
    neydi o son dönemin moda sözü : ''at izi it izine karışmış''

******lık moda olmuş..

2. Bugün Ak yatırım 4,10 a kadar ne varsa verdi, tacirler de Alnusta sattı, alan ziraat garanti ve şeker, Alnus fos çıktı en son takasına saat 17 gibi baktığımda 73 bin lot civarı malı görünüyordu, son 1 saatte 12-13 bin lot mal sattı takası 60 binlere düştü, yine aynı 3 lü tacir şeker ak, bu tacirler var ya arkadaş tarafını iyice belli etti, kağıt yükseliyor sırf yükselmesin diye olanca mal sattı geçen hafta biliyorsunuz,
    hissenin yükselmesini isteyen takoz koyar mı? Bunların amacı belli, kağıt gitmesin, biz olanları dökülenleri bir bir alalım, tac-şek-ak ben bunu yazdım forumdan 1 hafta atıldım, c yi çıkarın ek'yi çıkarın birleştirin yani ..... konsorsiyumu demiştim (erkekte bulunan bir organ tabi biraz farklı yazmıştım, anlayan anladi)
    bence ziraat te işin içinde olabilir,

3. düştükçe alıyorum, dün bugün 200 lot civarı aldım 4,43-4,52 aralığından 10 ar lot, garanti 10 ar 10'ar lot alımlar benden, bazende 25 er lot alıyorum garanti den,

4. Verin ağalar verin, sizinde hakkınızdan gelecek birileri çıkacak elbette,
    Bu arada puma dan ses yok!

5. Devre kesici yediren arkadaş puma senmisin? Bir sürprizim var demişti de o itibarla

6. Şirket uyuyor seyrediyor sadece, nasıl bir şirketsiniz siz ya? çakallara teslim etmişsiniz tahtayı, devre kesici yiye yiye bir hal oldu hisse, basit bir Aile şirketi olarak kalmışsınız o kadar, bir arpa boyu yol gidememişsiniz, ne kurumsallık ne profesyonellik ne bir vizyon hiçbiri yok sizde, ky nin dürtüklenmesine ön ayak oluyorsunuz başka bir şey yapmıyorsunuz,

7. Benden hissemi alamazsiniz hangi numarayi çeksenizde satmam, Allah sattirmasin, ben hep aliciyim bugune kadar tek lot satmadim hep aldim, siz kendi aranızda tepişin durun,

8. Cem Bakioglu yazik sana , hissenin düştüğü bu duruma hala sessiz kalıyorsun ya, sessiz kalmak bir anlamda kabullenmektir,

Sayfa 240/342 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •