Sayfa 250/342 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

Küçük kağıtların speklerı Bu ortamda sıkıştı musterı bulsalar pozısyon azaltıyorlar.... Bu ortamda bu kağıttan cacık olmaz...naylon poşet uygulaması bı gün ambalajlarada uygulanırsa bakab ın ısı bıter😇.işte o gün Cb hareket ettırır kagıda ....ytd

2.  Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Küçük kağıtların speklerı Bu ortamda sıkıştı musterı bulsalar pozısyon azaltıyorlar.... Bu ortamda bu kağıttan cacık olmaz...naylon poşet uygulaması bı gün ambalajlarada uygulanırsa bakab ın ısı bıter😇.işte o gün Cb hareket ettırır kagıda ....ytd
    Kafa karıstırmaya gerek yok, bir dolu yazı var flexible packaging in faydaları ile ilgili... olay sadece paketle bitmiyor..

http://www.bpf.co.uk/packaging/environment.aspx
    ornek bir link yukarıda.

Bakabda spek falan oldugunu dusunmuyorum , olsa hacim olur, yukarı asagi hareket olur..
    toplamaya calisanlar (ziraat vs.. ) spek midir bilmem..

bakabda sadece degere yatırım yapıp bekleyen bizler varız. şirket 4.ceyrekde oncekilere benzer performans gosterirse cok ucuz kalacagiz.

Takas atabilecek var mı?

Huawei mate 10 pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. T-2 alnus 79 bin kalmıstı . 21 daha sattı 58 kaldı.. alnus bitirir 1-2 güne.. sonra bilanco beklentisi ile hareket bekliyorum. ytd.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. bakabın yeni yatırımını çok beğendim...bu yeni makina ile ofset baskı ile rekabet edebilecek yapıya bürünmüş...net ciro ve karı çok olumlu etkileyecek...bakab da ihracatçı bir şirket olduğu için ihracatını da çok olumlu etkileyecek...bu yeni makinanın etkileri 2018 yılı son çeyrekte görülmeye başlayacak ama asıl etki 2019 yılı ilk çeyrek olacak...

ambalaj cari fazla veren nadir sektörlerdendir...durdodan sonra bakabı çok beğendim...

bakap 7 tl zirvesine göre şu anda 4,65 fiyatları oldukça uygun görüyorum...durdoyu kaçırdım diyenler için bakap güzel bir alternatiftir...bu hisseden de en az sermayenin 1/3 ü kadar maliyet yapmak lazım...geleceği parlak bir hissedir...

durdo ile bakap güzel işler çıkaracaklar...tabiki benim favorim durdodur ama durdo elimde olmasaydı şu anda kesinlikle bakap alırdım...

ayrıca 70 milyon tl civarı döviz açığı vardı...dövizin %12 düşmesinden son çeyrekte 8 milyon tl civarı ekstradan kar artışı olacak...güzel bir son çeyrek bilançosu bakabı bekliyor...

özelden soran arkadaşlara durdoyu öneriyorum...ikinci alternatif olarak da bakabı öneriyorum..içimden geçenleri topikte de söylemek istedim...

hepimize başarılar diliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Bu başlığı şu anda 1 kişi okumaktadır. (1 üye ve 0 ziyaretçi)

keko

topikte de benden başka kimse yok...ama inanıyorum ki güzel bir bilançodan sonra burası vatandaş kaynayacak...bir çok şirket kötü bilanço açıklamış iken ambalaj sektörü göz kamaştıracaktır...bunun nedeni biraz önce de söylediğim gibi ihracat miktarlarının fazla olmasıdır..ayrıca yeni makina yatırımları ile teknoloji yakalamaları ,siparişleri kaliteli ve hızlı bir şekilde karşılayabilmeleri , bu yatırımlar ile verimliliği artırmaları ciro ve karı arıtıracak olmalarıdır....

türkiyede ambalaj sektörünün hammadde ve ara malı ithalatı 4 birim ise ihracatı 5 birimdir...yani aldığının çok fazlasını ihracat ederek cari fazla veriyorlar...türkiye avrasyanın ambalaj üretim üssü olmaya başlıyor..hem avrupa ,hem ortadoğu hem de batı asya ülkelerine kolaylıkla ihracat yapabiliyor...zaten toplamda 140 ülkeye ihracat yapma potansiyelleri var...

bunların yanında 2019 yılında yaş ve kuru meyvelerin yeni hal yasası ile ambalajlanma zorunluluğu ile israf olan 15-20 milyar tl lik meyvenin fire oranı %3-4 lere indirilmesi hedeflenmektedir...bu yasanın tam olarak uygulanmaya başlanması ile ambalaj sektörü daha da canlanacaktır...anlayacağımız ambalaj sektörü parlamaya devam edecektir...hatta ışıkları daha da güçlenecektir diyebiliriz...

elinde bulunduranlar hayrını görsün...ben onlara sabır tavsiye ediyorum...su akar yolunu bulur..hisseler eninde sonunda temelinin gösterdiği yere çıkarlar...sabır sabır sabır...
    Son düzenleme : keko; 22-01-2019 saat: 12:28.
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Vay keko kardeş gelmiş...hoş gelmişsen

8.  Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Vay keko kardeş gelmiş...hoş gelmişsen
    hoş bulduk dostum...yalnız benim elimde fuul durdo var...bakap da komşu olunca onun hakkındaki düşüncelerimi de paylaşmak istedim...bakap 7 tl zirvelerine göre şu anki 4,65 fiyatları bana bayağı cazip geliyor...ciro ve kar artışları çok güzel olacak...durdodan sonra beğendiğim ikinci hisse bakap olabilir...

durdoyu önümüzdeki mayıs ayına kadar belki de daha fazla da tutabilirim belli olmaz...durdoyu kaçırdım diyenler için bakap güzel alternatiflerden biridir..buralardan maliyet yapmak bana göre minimum risk içeriyor...

Sayfa 250/342 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •