Sayfa 93/342 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 737 - 744 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

Hayat patrona güzelde ondan....kar Cb nın cebine doluyor...ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ANKET-BIST 100 Endeksi'nin güne karışık seyirle başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST 100 Endeksi açılış değerine ilişkin medyan
    tahmin +37 olurken, ortalama tahmin +9 olarak gerçekleşti.
    Foreks'in 34 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +485 puan olurken, en düşük beklenti -403 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan analistlerin 15'i negatif, 19'u pozitif açılış
    tahmininde bulundu.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen BIST 100
    Endeks anketine katılmak isteyen yatırım uzmanları
    [email protected] adresine başvuru maili gönderebilir.

- BIST 100 Açılış Anketi Sonucu

Medyan : +37
    Ortalama : +9
    Maksimum : +485
    Minimum : -403
    Katılımcı: 37[15(-)19(+)]

3. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

4. yabancı çok azmış :)
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

5. İzmirdeyim birkaç gündür, Bugun BAKAB fabrikalarını görmeye AOSB ye gittim, merkez fabrikaya uğradım, güzel tesis ancak dışarıdan bakabildim sadece, içeri almadılar, neymiş efendim su an kimse yokmuş, izin gerekiyormuş duygu hn.cumartesi yokmuş, fabrikada yöneticiler yokmuş Muş Muş Muş yani, dönüp geldim tekrar İzmir'e, aynı sokakta bak-1 tesisi sanırım var solda 100 metre ileride, orasında bayağı büyük bir yer, aynı organize sanayide borsada işlem gören İzmir fırça tesisinide gördüm dışarıdan, ufacık bir yer, bu BAKAB'ın merkez-bak-1, bak-2, bak-3, ek-bak olmak üzere 5 tane tesisi var aynı organize sanayi bölgesinde farklı kısımlarında, ayrıca solvent geri kazanım tesisi açmışlardı, ayrı bir yerdemi açtılar yoksa mevcut tesislerin birinin içindemi açtılar bu solvent geri Kazanım tesisini onu bilemiyorum, ama gördüğüm merkez ve bak-1 tesisi bayağı büyük, 5 fabrika ve arkasındaki bakioğlu holding ve bünyesindeki özellikle polibak (devasa bir tesis dışarıdan gördüğüm kadarıyla) ve bareks te bayağı büyük bir tesis, bu grup normalde bünyesindeki bu firmalar ile sinerji yaratabilecek ve bunu düşük maliyet ve yüksek kar'a dönüştürme potansiyeli bulunuyorken nasıl olurda bu kadar düşük kar açıklıyor bu şirket hayret doğrusu, bir çapanoğlu olduğu kesin, yine söylüyorum bu grup değilde yabancı bir firma olsaydı bu şirketlerin sahibi bu karın en az 5 katı kar açıklardı,

6. 4,99 dan mal veren hıyar Maldonado, başın göğemi erdi 4,99 u yakınca amk, inşaallah elinden alırlar da o malları ardından bakakalırsın ve hayıflanırsın, bir ara bende de vardı bu BAKAB ne günlerdi ya nereden biliebilirdimki bu kadar yükseleceğini dersin inşaallah aminnnn.

7. Bokunu deşen tavuk gibi 4,99 cu

8. 10-10-10 lar yine benden

Sayfa 93/342 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •