Sayfa 850/1004 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 6,793 - 6,800 arası.

Konu: Viop LV

Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    Farkeden ?
    Ben 🤣
    İlk listede ifline iken, ikincide loading olmuşum

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,108
     Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    Ben ��
    İlk listede ifline iken, ikincide loading olmuşum

İki listede de esamemiz okunmuyor.
    Sanırım bugünde kaybettiğimiz için "pisyediliyi Yok say" tuşuna basmış birileri...
    Düşenin dostu olmaz imiş : )

Dünkü endex bazında yaklaşık %3 düşüşün üzerine bugünkü kayıp endex bazında % 1,1 .
    İki günde etti yaklaşık eksi %4.1
    Seriye bağladık maşallah. : )
    https://www.youtube.com/watch?v=NIMwsJf0IBM

Niyetli olan forumdaşlarıma hayrlı iftarlar.
    Herkese güzel bir haftasonu dilerim.

Saygılar
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    İki listede de esamemiz okunmuyor.
    Sanırım bugünde kaybettiğimiz için "pisyediliyi Yok say" tuşuna basmış birileri...
    Düşenin dostu olmaz imiş : )

Dünkü endex bazında yaklaşık %3 düşüşün üzerine bugünkü kayıp endex bazında % 1,1 .
    İki günde etti yaklaşık eksi %4.1
    Seriye bağladık maşallah. : )
    https://www.youtube.com/watch?v=NIMwsJf0IBM

Niyetli olan forumdaşlarıma hayrlı iftarlar.
    Herkese güzel bir haftasonu dilerim.

Saygılar
    Dün ... ve % 3
    Xuleş mi vardı abi 😎

4. Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Yurtdışında Yükseköğretim Diplomaları Tanıma ve Denklik Yönetmeliğinde değişikliğe gitti. Değişiklikle birlikte getirilen şartların, yurtdışında okumayı oldukça zorlaştırdı.
    Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanlığı'nın Yurtdışında Diplomaları Tanıma ve Denklik Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına dair Yönetmeliği 15 Mart'ta Resmi Gazete'de yayımlandı.

Söz konusu değişiklik kapsamında, yurt dışı yükseköğretim kurumlarına kayıtta YKS puan şartı geldi. Değişikliklerle ortaya çıkan en önemli sonuçlar şöyle sıralandı:

Tıp, Hukuk, Mimarlık, Mühendislik, Öğretmenlik, Diş Hekimliği ve Eczacılık okumak isteyen öğrencilerin YKS (Türkiye'deki Üniversite Sınavı) sınavına girmesi ve okuyacakları bölümü kazanması gerekecek. Aksi takdirde hiçbir şekilde denklik almaları mümkün olmayacak yurt dışından aldıkları diploma Türkiye'de geçersiz sayılacak.

5.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Dün de pala benim diye biri dolanıyordu buralarda ..senin gibi akıl veriyordu bana sonra hep ağlamaklı gördüm onu
    Pala da zarar ediyormuş

İki gündür zarardayık mertabi,

Dolar düşüyeahhh
    Altın düşüyeahhh
    Hisse senetlerim düşüyeahhhh

Nolcuuk paraları nereye gömecüük

16.96 Since 27 Aralık 2023

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,108
     Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    Dün ... ve % 3
    Xuleş mi vardı abi ��

xuleş nedir ki ?

2 gündür ne alsam leş oluyor eğer o anlamdaysa evet öyle zannımca.

Satarken parlatıyorlar .
    Aldanıyorum.
    Ben satarken de kırk kusur buluyorlar.
    Ben de inat edip satmıyorum. Doldu gene elimiz.

Sen biliyon mu Çıtak ?...
    Eğer "pisyedili "de oyun başlarken elinde sinek yoksa yerden kaç kaaatt çekeceğini ?
    O şekil şu an portföy maalesef .
    Hakettim ama . Kaderime ve cezama da razıyım hakim bey.

Saygılar dostum.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

7. Froto nun düşüşü bununla ilgili mi tabi bilemedim..
    ......
    İris Cibre

BDDK elektirikli Taşıt kredilerinde vadeyi değiştirmiş ve kredi sınırı getirmiş

5 Mio TL üzeri araç alımlarına kredi sıfır iken 1.6 Milyona kadar kredilere max 70%

Lükse artık kredi yok deniyor

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Yurtdışında Yükseköğretim Diplomaları Tanıma ve Denklik Yönetmeliğinde değişikliğe gitti. Değişiklikle birlikte getirilen şartların, yurtdışında okumayı oldukça zorlaştırdı.
    Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanlığı'nın Yurtdışında Diplomaları Tanıma ve Denklik Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına dair Yönetmeliği 15 Mart'ta Resmi Gazete'de yayımlandı.

Söz konusu değişiklik kapsamında, yurt dışı yükseköğretim kurumlarına kayıtta YKS puan şartı geldi. Değişikliklerle ortaya çıkan en önemli sonuçlar şöyle sıralandı:

Tıp, Hukuk, Mimarlık, Mühendislik, Öğretmenlik, Diş Hekimliği ve Eczacılık okumak isteyen öğrencilerin YKS (Türkiye'deki Üniversite Sınavı) sınavına girmesi ve okuyacakları bölümü kazanması gerekecek. Aksi takdirde hiçbir şekilde denklik almaları mümkün olmayacak yurt dışından aldıkları diploma Türkiye'de geçersiz sayılacak.
    gençler son 2 senedir akın akın yurtdışına gidiyor
    eğitimn kalitesi için alınan bi karar olduğunu düşünmüyorum
    yurtdışına para çıkışını engelleme amaçlı
    her yerden gırtlağı sıkacaklar ama 31 mart geçsin
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 850/1004 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •