Sayfa 963/1004 İlkİlk ... 463863913953961962963964965973 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 7,697 - 7,704 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Dip nasıl işaretlenir ..teee ,bir gün öncesinden gör pala reis

Selamlar
    Bahriyeli bir sen iki
    Ben dibi işaretledikten sonrası 100 puan fışkırttı
    tabii siz daytradeci olmadığınız için trend takibi yaptığınızdan dolayı benim dipler sizi cezbetmiyor
    Mertabi asıl dip 7669 bistte ama sabırla beklemen lazım, düşer düşmez bilemem benimki tahmin yağni

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. yarın icin döner diyenler dayanak nedir ? teknik manada persembe aksamına dek dusus olabilir diyor belki bir umut cuma yesili görürüz o da secim sonrası daha cok vurmak icin aldatmaca olur secime en az 8400 ile girilir ... maalesef teknikciler yine yaya kaldı ozellikle taner gedek
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    59 liraya aldığım tuvalet kağıdı 369,95 tale olmuş ea
    https://www.migros.com.tr/selpak-del...32li-p-1d92cf0
    Akakce'de fiyat tahmini de varmış.

Temizlik ve hijyen ürünlerinde arada kampanya yapıyorlar.

Fiyat Tahminini Nasıl Yapıyoruz?

Fiyat tahminleri ürünlerin geçmişteki fiyat seyrine dayalı istatistiksel modelleme ve makine öğrenmesi yöntemleri ile yapılmaktadır. Yalnızca bilgi verme amaçlıdır. Kullanılan tahmin yönteminin geçmiş 15 günlük performansı referans olarak grafik üzerinde gösterilmektedir. Buradaki tahminlere göre yapılan alışverişlerden doğabilecek zararlardan Akakçe sorumlu tutulamaz. Altın ya da diğer yatırım amaçlı alınıp satılan ürünler için yapılan tahminler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. bunca yıldır izliyorum teknikcileri yine en iyisi selçuk gönençler derim gerisi alayı foss belki ben sonra ))
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. 59 liraya aldığım tuvalet kağıdı 369,95 tale olmuş ea
    seçimden sonra kolisi 1000 tale olmadan stok yapacağım
    ebenin şaplağı ile imamın pamuğu arasında geçen zamana HAYAT diyoruz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,579
    Yarın çarşamba ..Kredi maliyeti yüksek ve 3 günlük repolar karlı gibi.onun için satış olabilir.Zaten SEÇİM ÖNCESİ riskte var...

Olur da muhalefet güçlü çıkarsa borsa bunu satar.Çünkü erken seçim söylemleri kuvvet bulur(erken seçim olasılığı görmüyorum..neden 4 yılını yaksın)
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7. Millet Perşembe Cuma alıp seçim sonrası kur yükselir ise yüksek kurdan döviz bozdurmak, yok yükselmez ise bir problemli olay geride kaldı mantığı ile hissenin yükselmesinden faydalanmak istiyor.

TL kredi ile iş yapan ister istemez yarın da satar akşama bırakmaz. Birileri de Perşembe alıcılarına satmak için Çarşamba akşamı alır, elden ele derken borsa yükselebilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    59 liraya aldığım tuvalet kağıdı 369,95 tale olmuş ea
    aynı malı bir başka mağazada görüyorsunuz ve daha ucuz diye alıyorsunuz
    paketi açana kadar birşey anlamıyorsunuz
    meğer o ürünü fabrika isteyen marketlere özel oalrak ve bi tık kalitesi düşük üretiyor
    siz aynı ürünü aldığınızı zannederken düdükleniyorsunuz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 963/1004 İlkİlk ... 463863913953961962963964965973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •