Sayfa 123/281 ÝlkÝlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon
Arama sonucu : 2245 madde; 977 - 984 arasý.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1. Satýþlarýn çok iyi gittiðini düþünüyorum. Tonaj olarak rakamlar çok iyi gelir. Raflarda en çok azalanlar Ülker ürünleri. Kasada da dikkat ediyorum genellikle Ülker tercih ediliyor. Rakiplerine göre %30-35 fiyatlar daha uygun muadil ürünlerde.

2. FT-2 Maþallah yabancý peer þirketlerin bile bilançolarýný çok sýký takip ediyor. Burada yatýrýmý yok ama saðolsun mesaisinin %90 ýný buraya veriyor. Goody tarafýnda da kârýn nasýl yurtdýþýna kaçýrýldýðýný anlamýþ. Bayram verimli geçmiþ, tebrikler.

Alýntý Originally Posted by tidebringer Yazýyý Oku
    FT-2 Maþallah yabancý peer þirketlerin bile bilançolarýný çok sýký takip ediyor. Burada yatýrýmý yok ama saðolsun mesaisinin %90 ýný buraya veriyor. Goody tarafýnda da kârýn nasýl yurtdýþýna kaçýrýldýðýný anlamýþ. Bayram verimli geçmiþ, tebrikler.
    --ben, aldýðýmda da biliyordum...yeni öðrenmedim...þirket ile ilgilendiðimde brisa nýn da son 5-10 yýllýk bilançolarýna bakmýþtým...ben muzdarip deðilim...düþmesinden de mutlu oluyorum; çünkü her ay, bana göre ciddi artýrýcak gücüm var...

--benim, neden burada olduðum belli...ama siz, bunu anlayamazsýnýz...

https://www.hisse.net/topluluk/showt...12#post6779212

ne bundan ne de ana þirketten bir lot almadým bugüne kadar ama, bu þirketler ile ilgili 10 yýldýr yeri geldiðinde yazýyorum...neden??

5.  Alýntý Originally Posted by tidebringer Yazýyý Oku
    Satýþlarýn çok iyi gittiðini düþünüyorum. Tonaj olarak rakamlar çok iyi gelir. Raflarda en çok azalanlar Ülker ürünleri. Kasada da dikkat ediyorum genellikle Ülker tercih ediliyor. Rakiplerine göre %30-35 fiyatlar daha uygun muadil ürünlerde.
    Bilanço güzel gelir mi acaba nasýl gelir sizce

6.  Alýntý Originally Posted by clastobar Yazýyý Oku
    Bilanço güzel gelir mi acaba nasýl gelir sizce
    Tonaj geçen senenin ilk çeyreðine göre yukarýda olur gibi geliyor. Marjlar ise geçen senenin son çeyreðine göre bir týk gerileyebilir. Sürprizli bir bilanço beklemem.

7.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    "Ne kadar geriye bakarsanýz, o kadar ileriyi görebilirsiniz."
    W. Churchill
    Sen daha aon ceyrek bilacoya kadar bile geri gidemeden patlýyorsun......ne kadar geri gideceksin ki.... SATILMIÞ MAL....nedir onu bile anlayamadýn

8.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    1- Genel Kurul’dan Önce Ýnceleme Hakký
    1.3.1. Ortaklýðýn kurumsal internet sitesinde ve KAP’ta, genel kurul toplantý ilaný ile birlikte, ilan ve toplantý günleri hariç olmak üzere genel kurul toplantý tarihinden en az üç hafta önce 13/1/2011 tarihli ve 6102 sayýlý Türk Ticaret Kanununun 437 nci maddesi çerçevesinde pay sahiplerinin incelemesine hazýr bulundurulacak belgeler ile ortaklýðýn ilgili mevzuat gereði yapmasý gereken bildirim ve açýklamalarýn yaný sýra, aþaðýdaki hususlar dikkati çekecek þekilde yatýrýmcýlara ayrýca duyurulur.

https://www.mevzuat.gov.tr/File/Gene...evzuatTertip=5

TTK’nýn 437. maddesinin 1inci fýkrasýna göre anonim þirketlerde pay sahipleri þirkete ait finansal tablolarý, konsolide finansal tablolarý, yönetim kurulunun yýllýk faaliyet raporunu, denetleme raporlarýný ve yönetim kurulunun kâr daðýtým önerisini, genel kurulun toplantýsýndan en az 15 gün önce, þirketin merkez ve þubelerinde inceleyebilme hakkýna sahiptirler. Ayrýca finansal tablolarýn ve konsolide tablolarýn bir yýl süre ile merkezde ve þubelerde pay sahiplerinin bilgi edinmelerine açýk tutulacaðý da bu fýkrada düzenlenmiþ olup her pay sahibi, gideri þirkete ait olmak üzere gelir tablosuyla bilançonun bir suretini isteyebilecektir.
    https://www.erdemirozmen.com/anonim-...inceleme-hakki

Yönetim Kurulumuz, aþaðýda belirtilen hususlarý karar altýna almýþtýr.

Þirketin 2023 yýlý faaliyet ve hesaplarýnýn görüþülüp karara baðlanacaðý Olaðan Genel Kurul toplantýsýnýn Türk Ticaret Kanunu'nun 414. Maddesine uygun þekilde; "Kýsýklý Mah. Ferah Cad. No:1 B.Çamlýca Üsküdar-Ýstanbul " adresinde aþaðýdaki gündem ile 02/05/2024 tarihinde saat 11:00 'da yapýlmasýna ve bu çerçevede; Ýlgili mevzuat ve Esas Sözleþme hükümleri çerçevesinde Olaðan Genel Kurul toplantýsýna davet ve gereklerinin yerine getirilmesi ve SPK Kurumsal Yönetim Ýlkeleri ve SPK Tebliðleri gereðince, Genel Kurul toplantýsýnda görüþülecek konularla ilgili olarak açýklanmasý gereken bilgi, belge ve raporlarýn, Þirketimiz internet sitesinde "Genel Kurul Bilgilendirme Notlarý" baþlýðý altýnda ortaklarýn bilgisine sunulmasý ve bu doðrultuda yapýlacak özel durum açýklamasý ile ortaklarýmýzýn bilgilendirilmesi için Yönetimin yetkilendirilmesine karar verilmiþtir.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1265281

--þirketin internet sitesinde ''Genel Kurul Bilgilendirme Notlarý'' baþlýðý ný ben görmedim....görebilen var mý?
    Yatirimci iliþkilerine sor cok lazimsa... göndersinler....

Sayfa 123/281 ÝlkÝlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •