Sayfa 184/252 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234 ... SonSon
Arama sonucu : 2014 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku

Boşuna bekleyip bakma yollara
    Gelmez zalim gelmeyecek unuttu seni
    Yanağından düşen gözyaşlarını
    Silmez silmeyecek unuttu seni...

--siz istediniz....
    Beklenti üstü bilançoydu ama fiyatlama gelmedi. Raporlarına güncelleme beklediğim kurumlar zaten 150+ üzeri hali hazırda raporları olanlar. Fiyatlama olmayınca raporlara da güncelleme gelmedi maalesef.

Bu kağıdın genetiği böyle. 6 aylık hareketi 1 ayda yapıp sonra uykuya geçiyor. Ben 200 üstü raporlara derken kendi hesapladığım rakamlara göre yazdım, bu yıl hala bu rakamların olası olduğunu düşünüyorum.

Yapıkredi de 180tl hedef verildi bu arada bilançodan sonra, çok da bir sapma yok benim hesaplamama göre

--beklenti üstü bilanço idi, ama;
    --üstünün ne olduğunu size anlatamadım...anlamak istemediniz??..nedeni de ben yazdım diye toptancılık yaptınız?, doğru olabilir mi diye hiç düşünmediniz...
    --bu adam, nasıl bu kadar cüretkar olabiliyor diye hiç mi aklınıza gelmedi??..
    --benim gördüğümü başkaları (kurumsallar, fonlar ve yabancılar da) görebilirler dedim...ilk günden...örnekler ile açıkladım defalarca...

--sizler (hepiniz için) susturmak için ellerinizden geleni arkanıza koymadınız (tahrikler-küfürler-hakaretler-sataşmalar)...
    Son düzenleme : ft-2; 26-04-2024 saat: 19:48.

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --artık yoğordu üfleyerek yiyorum..uzun vade için genel kurula gidip aklındaki şüpheleri gidermek benim için şart oldu...banvt ve tatgd da öğrendim...adı sanı markası ve geçmişi ne olursa olsun..hiç bir kurmsala güvenilmeyeceğini...

--erinmeyeceğim...2000 km yol yapacağım...para kolay kazanılmıyor...
    Demekki 2000 km yol yapıp çile çekeceksiniz genel kurula katılıyorsunuz yatırım yapmaya çok değer şirketler için bu yapılır bence içten içe bir Ülker sevdası var sizde bence

Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Demekki 2000 km yol yapıp çile çekeceksiniz genel kurula katılıyorsunuz yatırım yapmaya çok değer şirketler için bu yapılır bence içten içe bir Ülker sevdası var sizde bence
    --potansiyeli var...ama iyi niyetli olurlar ise...KY da kazansın diye bir düşünceleri olduğunu hiç sanmıyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --beklenti üstü bilanço idi, ama;
    --üstünün ne olduğunu size anlatamadım...anlamak istemediniz??..nedeni de ben yazdım diye toptancılık yaptınız?, doğru olabilir mi diye hiç düşünmediniz...
    --bu adam, nasıl bu kadar cüretkar olabiliyor diye hiç mi aklınıza gelmedi??..
    --benim gördüğümü başkaları (kurumsallar, fonlar ve yabancılar da) görebilirler dedim...ilk günden...örnekler ile açıkladım defalarca...

--sizler (hepiniz için) susturmak için ellerinizden geleni arkanıza koymadınız (tahrikler-küfürler-hakaretler-sataşmalar)...
    Ortaya bir şey koyduğun yok. Saçma sapan bi stok hareket tablosunun bahsinin yapıp duruyorsun. Genel kurulda da benim verdiğim cevabın aynısını alacaksın

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Ortaya bir şey koyduğun yok. Saçma sapan bi stok hareket tablosunun bahsinin yapıp duruyorsun. Genel kurulda da benim verdiğim cevabın aynısını alacaksın
    --ne cevap vermiştiniz?...

7.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --ne cevap vermiştiniz?...
    Vuk Tfrs geçişindeki stoklara atılan Adjustment kayıtlarından kaynaklanıyor.

8. Yeni Kap

Şirketimiz finansallarında konsolide olan %100 bağlı ortaklığımız Önem Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'nin tüm aktif ve pasifleriyle bir kül halinde Şirketimize devredilmesi suretiyle (sadece tüzel kişiliğin ortadan kalkması sonucunu doğuracak şekilde), kolaylaştırılmış usulde birleştirilmesi planlanmaktadır. Bu çerçevede Yönetim Kurulumuz, aşağıda belirtilen hususları karar altına almıştır.

Sayfa 184/252 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •