Sayfa 251/251 İlkİlk ... 151201241249250251
Arama sonucu : 2008 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    sizin de görünmenizde fayda var paranoid düşünceler içindesiniz...
    Admin gelmiş gayet kibar bir şekilde aynı şeyleri yazıp duruyorsun artık abarttın demiş. Aynı tezi günde 20 kere yazıyorsun amacın ne bilen yok.

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --gerçek yatırımcı, hiç bir yazıdan etkilenmez, bilakis olumsuz-negatif olarak düşündüğü yazıları yazanlara teşekkür etmelidir...

--çünkü, içeriği dolu, olumsuz yazı yazmak çok ama çok zordur...suç işlememek için kılı kırk yarmak gerekir...

--isterseniz bir deneyin...
    --bu yazıda hitap edilenler kim?....moderatörler mi?

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --bence..sen artık bir doktora görünmelisin...burada meydan okuma nerede?...
    uyarmasına rağmen devam etmen..

doktor mevzunu açma bence.....o konulara hiç girmeyelim....
    Sokrates der ki : “ Akıllı insanlar herkesten ve her şeyden öğrenirler...Sıradan insanlar sadece kendi deneyimlerinden öğrenirler. ..Cahiller ise zaten her şeyi bilirler..”

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    evet ama olmusuz olduğunu sandığı tek bir konuyu aylarca yazması bu kapsama girmez...

olumlu olumsuz yazar geçersein....1 ,2 hadi bilemedin 3....

500 kere yazmak ayrı bir katagori...
    Sokrates der ki : “ Akıllı insanlar herkesten ve her şeyden öğrenirler...Sıradan insanlar sadece kendi deneyimlerinden öğrenirler. ..Cahiller ise zaten her şeyi bilirler..”

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku

hitap edene sormak lazım....

Mesela ben burak bölük diyince sen üstüne alınıyorsun....

6. --barada bir yazı kısıtlaması yok...forum kuralları belli...dışına çıkarsam da gereğini yapar/yaparlar...

--bir ceza verdirmenize gerek yok...

--yazmıyorum, c.tesi ye kadar ...

--benim hakkımda imalı dahi yazmayın....bakalım ne kadar dayanacaksınız...

7.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --olumlu algı verildi...aracı kurumlar tarafından, şirket sunumlarından, faaliyet raporlarından twitter başta sosyal medyadan youtube ve benzeri kanallardan ne değişti??...
    Değişmedi diye olumsuz algı yapmak zorundamisn

8.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Bugün markette baktım, biraz zam var. Hala rakiplerden ucuzuz ama makas daralmış. Gofret 8 tl oldu sonunda.
    Yavaş yavaş zam yapıyor galiba haziran başında da 9 tl yapar takip edelim bakalım nasıl olacak

Sayfa 251/251 İlkİlk ... 151201241249250251

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •