Sayfa 74/253 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon
Arama sonucu : 2019 madde; 585 - 592 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

--yeni rekor...

..............................gün.........ay...... ........yıllık
    Cocoa 8388.00-- 4.50%-- 35.25%--- 197.59%

....özellikle yüksek enflasyon nedeniyle insanların günlük ihtiyaçlarını satın almakta zorlandığı bir dönemde tüketicilerden talepte bir azalma bekliyor..
    https://www.usatoday.com/story/money...t/72887303007/

--zengin ülkelerde bile durum bu şekilde...

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --yeni rekor...

....özellikle yüksek enflasyon nedeniyle insanların günlük ihtiyaçlarını satın almakta zorlandığı bir dönemde tüketicilerden talepte bir azalma bekliyor..

Alım gücünün düştüğü yerde en güvenilir liman ucuz ve gıda üzerine olan şirketler insanlar mücevher laptop almayabilir ama 15-20 liralık gofretten kolay kolay tasarruf yapmazlar çünkü faydası olmaz daha tutarı yüksek şeylerden feragat ederler gıda enflasyonuna bakarsan normal enflasyondan Türkiye’de çok daha yüksek olduğunu görürsünüz bunun nedeni de insanların gıda dan feragat etmediği

3. 22:43
    17
    Haber Detay
    "Ülker Anadolu Baharat" serisi raflarla bulustu.
    Karabiberden pul bibere, naneden
    kekige Anadolu mutfaginin halis lezzetine lezzet katacak 13 farkli üründen olusan
    seri, Bizim Toptan ve Ses Marketler'de müsterilerin begenisine sunuldu.
    Yeni baharat serisi olan "Ülker Anadolu Baharat" Bizim Toptan ve seç Marketler'de
    satisa sunuldu. Seride aci toz biber, tatli toz biber, karabiber, pul biber,
    nane, kekik, susam, çörek otu, kimyon, köri, limon tuzu, sumak ve tarçin olmak
    üzere 13 çesit ürün bulunuyor. Ürünler farkli büyüklükteki ambalajlarda hem Ev
    Disi Tüketim (EDT) müsterilerinin hem de bireysel müsterilerin kullanimina uygun olarak raflarla bulustu.
    "Ülker Anadolu Baharat" serisi, yüksek kalite, keskin koku, tazelik, katkisiz lezzet,
    canli renk, düzgün tanecik yapisi gibi özellikleriyle Anadolu yemeklerinin lezzetine lezzet katacak baharati mutfaklara tasiyarak kaliteli ürün arayan tüketicinin damak tadina hitap ediyor. Nitelikli retim alanlarinda urunlerden elde edilen baharat serisindeki aci ve tatli toz biber, pul biber,
    nane, kekik, gorek otu, kimyon, kori ve sumak Anadolu'da üretiliyor.
    Rasit Çebi: "Yeni serimiz tat, koku ve nitelik bakimindan raflardaki baharati en üst seviyeye tasiyor"
    Bizim Toptan Pazarlama ve Müsteri Iliskileri Direktörü Rasit
    Çebi, "Ulker Anadolu
    Baharat" ürünlerinin satisina Bizim Toptan magazalari ve Ses
    Marketler'de baglad klarni
    belirterek sunlan söyledi: "Nitelikli tohumlardan en
    raflardaki baharati en üst seviyeye tasiyor"
    Bizim Toptan Pazarlama ve Müsteri Iliskileri Direktörü Rasit Çebi, "Ulker Anadolu
    Baharat" ürünlerinin satisina Bizim Toptan magazalar ve Seç Marketler'de basladiklarni
    belirterek sunlari söyledi: "Nitelikli tohumlardan en iyi üretim metotlariyla hasat edilen ürünlerden islenip paketlenerek üretilen 'Ülker Anadolu
    Baharat' serisi, Bizim Toptan'in genis erisim agryla sofralarmizla bulusuyor.
    Urünlerin ortaya gikis asamasinda seflerle beraber sayisiztest ve uygulamalar, duyusal paneller gerçeklestirildi. Ustelik tohum seçiminden ürünlerin raflarla bulusmasina kadar retimin tamami ustan uca kontrol ediliyor, kalite kontrol süregleri ile tüketici sagligi önceliklendiriliyor. Seri, tat, koku ve nitelik bakimindan baharatta kaliteyi en üst seviyeye tasiyor.
    Urünler tazelik, lezzet ve hijyeni uzun süre koruyacak kilitli özel ambalajlarda paketleniyor.
    'Buram buram Anadolu' söylemiyle özdeslesen 'ÜlkerAnadolu Baharat' ürünleri, Anadolu
    mutfaginin essiz yemeklerinin kokusu ve lezzetini daha da güçlendirecek".

4. Kardeşimin hesabı süresiz ban yedi forumdan, bana da uzun süre bir ceza verildi. Bu forum tamamen spekler ve spek çocukları tarafından manipüle ediliyor ve forum yönetimi tarafından kollanıyorlar. Burada güzel paylaşım yapan arkadaşlara bir teşekkür için yazıyorum bu mesajı ve tüm ortaklara bol kazançlar diliyorum. Allah'tan Twitter'da sansür yok. Kendi bildiğim doğruları oradan yazmaya devam edeceğim.

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --yeni rekor...

Ulker faaliyetlerine etkisi yok...manupaltif bilgi... dikkate almayınız...

6. Bilanço geleli 2 hafta oluyor. Artık 200+ raporlar gelmeli. Yazması etmesi onayı derken eli kulağındadır diye düşünüyorum.

7. Ulker baharatları yeni duydum. Faliyet raporunda yaziyormuydu atlamışım

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --dakka bir, gol bir...hoş geldiniz niyet okuyucusu...

--ft-2 yi ağzına almadan kimse yazı yazamaz oldu forumda...

--şirket ile olumlu görüş ve bildiklerinizi, kişilere sataşmadan, sıfat eklemeden, hakaret etmeden yazamıyor musunuz?...
    Sırf sana cevap vermek için üye olduğumu yazdım, dakika gol polemik yapma, Ülker hakkında sürekli olumsuz yazılar yazmak , maaşlı spek uşaklığıdır.Sen kendini öyle samasan da bu hissenin ederinin 200-300 TL olduğunu bilip toplayan büyük yatırımcı patron her kimse yaz Ft-2 yaz daha kötü borç içinde batar falan da yaz diye içinden geçiriyordur.Kötü niyetini uzun zamandır yazılanlardan görüyorum, Niyet okumak değil, O yüzden sana olumlu yazmaya gerek yok. Faaliyet kârı 10 Katrilyon olan bir şirketin piyasa değerlerini karşılaştır bakalım, kör göz bile l
    Bilanço iyileşmesi bu kâr borç azalması kurdan etkilenmemesi vb öngörüp 500 TL ye gideceğini bilir, Sen ise 100 TL hatta 70 TL de bile olumsuz haberler yazıp küçük yatırımcıya sattirmak yada almaması için algı yapıyorsun. Hakaret etsem yağmur mu diyecek kadar karakter eksikliği var

Sayfa 74/253 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •