Sayfa 194/253 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244 ... SonSon
Arama sonucu : 2023 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1. Ft-2 de 70 den satmış o yüzden bu kadar kötülüyor, 100 yazına rağmen 100 TL nin altında durmadı 150 ye gideceğim diyor,
    Sen halâ kakao yükseldi kâr azalacak 4 yıl sonra düşerse kâr geri aratabilir diyorsun .
    4 yılı bırak önümüzde 2024 ilk Çeyrek bilançosu gelecek sen kötülemeye devam et.
    150 olduğunda da kopyalarsın 200 TL de

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --saçmalamadım...gerçek bu.. takip ettiğim hisselerde bizzat yaşadım...en yakın örnek AKSA akrilik...hammadde maliyetleri %30-40 azaldı...sonuç??..

--buyurun..https://fintables.com/sirketler/AKSA
    Ulkerde tek hammade kakao değil.....toplam ham madde icinde payı düşük.....

Yalan bilgi........

Hem sahtekar....hem yalanci...hemde terörist sevici.....

3. İyi kuyruk acısı çekenler var bu forumda

4.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku

Yalan bilgi........

İlk ikisini biliyoruz da terörist sevici ne ile ilgili

5. Kap ta ki Önem Gıda birleşmesi ilgili Kurumlar vergisi %75 istisna olacak Net Kâr daha yüksek olacaktır.
    Hisse için olumlu arka sayfalarda kalmış

6. Ft-2 Genel kuruldan sonra karar verecekmiş yatırım yapmaya 2 mayısa kadar inşallah 120 TL yi geçerde 99 TL den alamadığını yine alamaz 130-150 olur , Kötüleme mesajlarını daha da artarak devam eder 😁

7.  Alıntı Originally Posted by Borsaborsaborsa Yazıyı Oku
    Birleşen şirketler, birleşme tarihinde sona eren hesap döneminde sadece üretim faaliyetinden elde ettiği kazançları ile bu kapsamda birleşilen kurumun birleşme işleminin gerçekleştiği hesap dönemi dahil olmak üzere üç hesap döneminde sadece üretim faaliyetinden elde ettiği kazançlarının %75’i Kurumlar Vergisinden istisna edilmiştir. Buradaki en önemli husus istisnanın sadece üretilen mamüllerin satışından elde edilen kazançlara uygulanacağıdır.
    Hemde 3 yıl boyunca

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Bunun ulkerle alakasi yok...kakao fiyati ulker cirosunu sisirmedi....sahis yalan bilgi vererek manipülasyon yapıyor.....dikkate almayiniz.

Kendisini yalanci ve bilgisiz bir kişidir....
     Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku

Yalan bilgi........

2023 de hacim olarak çikolata ve bisküvi kategorisinde büyüme %1 civarında (ayni); ciro artışı bisküvide %59.3 çikolatada %71.6

çikolata cirosu bisküviye göre %20.74 artmış

--kaynak:file:///C:/Users/hp/Downloads/ulker_yatirimci_sunumu_2024_v1%20(9).pdf; sayfa 20

Sayfa 194/253 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •