Sayfa 34/275 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon
Arama sonucu : 2196 madde; 265 - 272 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Son iki ceyrek gelen karlar 5 milyar üstü....ilk iki çeyrek de 2 + 2 toplam 4 gelse yıllık kaydırilmis 9 milyar.kr yapar... Fk 5 altina duser.... sektör ortalamsi 10 üzerinde.....

Bu şekilde bakmak lazim bence
    Aynen öyle. 10-12 fk ile fiyatlansa 5 ay sonra fiyat 220-270 bandına gitmeli der matematik

2.  Alıntı Originally Posted by Saygı Yazıyı Oku
    Bu forum nasıl bu kadar toksik bir hale dönüşmüş gerçekten şaşkınım. Arada beklentisini, hedefini, hesabını paylaşan güzel insanlar oluyor. Onlarla aylardır ard arda 3-4 tane karşılıklı diyalog mesajı atılamadı şu başlıkta.
    Ft2 gitsin diye elimizden geleni yaptık. Ban yedik. Ama gitmedi. Yazmasın diye uğraştık birileri yazsın dedi. Yakında ben tamamen giderim burdanda. Burda yazılıyor diye gitmez ya da düşme hisseler. Ülkenin özeti olmuş sayfa. Her gün kalite daha da düşüyor

3. Diğer başlıklarda da durum bu başlıktaki gibi mi merak ettim. Gördüğüm ilk hissenin (aselsan) başlığına girip baktım..

Başlıkta az önce atılan son mesajın son cümleleri;

Diyecegim bukadar!
    Daha da yazmam, yine sessiz kalir,sadece okurum.

Genele bakınca saygı düzeyi bizim topicten daha iyi gibi ama sonuç üstteki gibi maalesef. Birbirimize saygı duymayarak ne elde etmeyi amaçlıyoruz?

4.  Alıntı Originally Posted by Saygı Yazıyı Oku
    Diğer başlıklarda da durum bu başlıktaki gibi mi merak ettim. Gördüğüm ilk hissenin (aselsan) başlığına girip baktım..

Başlıkta az önce atılan son mesajın son cümleleri;

Diyecegim bukadar!
    Daha da yazmam, yine sessiz kalir,sadece okurum.

Genele bakınca saygı düzeyi bizim topicten daha iyi gibi ama sonuç üstteki gibi maalesef. Birbirimize saygı duymayarak ne elde etmeyi amaçlıyoruz?
    Iste onun icin ft2 ye saygi duylamli vr burada yazmasina devam etmesini istemeliyiz...

Mesaisini bittirerek bir aramiza bir once katılmalı

5. Yarın yokmuşçasına satıyorlar. 1 saat falan olsa taban olacak. Eklediğim her yerden daha da düştü

SM-A346E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

**Kennicott a dönmeye az kalmış...

http://www.17silkstockingrow.com/history-kennicott/

7.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    **Kennicott a dönmeye az kalmış...

http://www.17silkstockingrow.com/history-kennicott/
    Tarihi bir favok ve net kar icin boyle bir benzetme yapmak maniplasyon amacinin göstergesidir...

8. Herşey duruyor benim yazdıklarım siliniyor... enteresan...

Sayfa 34/275 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •