Sayfa 173/228 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223 ... SonSon
Arama sonucu : 1817 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

Alıntı Originally Posted by Borsaborsaborsa Yazıyı Oku
    70 tl den 600 TL e gitti 80 e bölündü tekrar 190 gitti
    Gerçekten sen kötü niyetli sırf muhalefet için yazıyorsun
    --2023 de geçen sene şubat-nisan aylarında bedelsiz süreci oldu....ne kadar prim yaptı?

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --2023 de geçen sene şubat-nisan aylarında bedelsiz süreci oldu....ne kadar prim yaptı?
    Satılmış Mal Grafikte görünüyor zaten 2023 de 56 TL en düşük bugün kapanış 187 TL, Ayrıca bir kaç defa temettü verdi diye hatırlıyorum

Alıntı Originally Posted by Borsaborsaborsa Yazıyı Oku
    Grafikte görünüyor zaten 2023 de 56 TL en düşük bugün kapanış 187 TL, Ayrıca bir kaç defa temettü verdi diye hatırlıyorum
    --hakaret etme!....onu hemen sil, yoksa ilk defa sana uygulayacağım (yönetime şikayet)...

--o fiyatı bedelsiz ile yapmadı?....bedelsiz açıklama ve gerçekleşme dönemi 2 aylık süreç...

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --bu tür hisselerde bedelsiz diğer küçükler gibi pek başarılı olmayabilir...
    Bedelsiz her zaman bizim borsada illaki pozitif algılanıyor sasa bile kaç milyara çıkarttı sermayesini piyasadaki lot sayısı acayip artacak olmasına rağmen 1 tavan yaptı ve piyasa değeri yüksek
    Jantsa 200 lerden 360 lara gitti 693 bedelsiz verdi yüksek bedelsiz verirse güzel olur sermayeyi şöyle 2 milyara çıkartsa keşke

Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Bedelsiz her zaman bizim borsada illaki pozitif algılanıyor sasa bile kaç milyara çıkarttı sermayesini piyasadaki lot sayısı acayip artacak olmasına rağmen 1 tavan yaptı ve piyasa değeri yüksek
    Jantsa 200 lerden 360 lara gitti 693 bedelsiz verdi yüksek bedelsiz verirse güzel olur sermayeyi şöyle 2 milyara çıkartsa keşke
    --bedelsiz benim gözlemlediğim, çok çok toplu, sermayesi düşük, yıllardır olması gereken değerin çok üzerinde olan şirketlerde hareket oluyor...yani, dağıtılmış hisseler de ise nötr ya da aşağı meyil bile olabiliyor...

6. Bugünkü hareketi hiç beğenmedim artık bıktırdı yeşil borsada birden neden caktilar buna

7. Bedelsiz hiçbir işe yaramaz. Şahsi görüşüm. 50 lira kağıt parayı git 5 tane 10luk yap aynı hesap.

Yan kağıtları bu beklentiyle alırlar örn Konya gibi ama ana tahtalarda bir işe yaradığını düşünmüyorum.

Sadece Lot fiyatı çok yükselirse mantıklı bakıyorum. Mesela Froto 1100 tl şimdi. Küçük yatırımcı arttırdığı 300-500tl ile alamaz.

Benim için gereksiz bir konu.

Bedelsiz geçmiş yıl karlarından elbette verilebilir ama bunca sene bedelsiz yapılmamışken Vuk da zarar varken bedelsiz çok manasız olur. Faydadan çok da zararı olur. Çok takılmayın bedelsize

8. Hisse uzun zamandır burlarda üç aşağı iki yukarı takılıyor ne yapacak bu hisse anlamak.zor

Sayfa 173/228 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •