Sayfa 218/338 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon
Arama sonucu : 2697 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Mesasin bitsin diye bekledim......tam olarak iyice rezil ol.diye...
    --dağ ,fare doğurmasın da...

Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Burada bile 2007 de Godiva’yı 850 milyon dolara almıştır diyor enflasyonunu koy üstüne 17 yıl 1.5 milyar eder o para şuan.Koskoca ülker pazar lideri okadar fabrika arazi 1.3 milyar dolar yani gizli değerler ortaya çıkıyor kötülemeye bile çalışırken gizli hazineleri ortaya çıkarıyorsun
    --benim kötülemeye çalıştığım yok...benim ki tespit-var olanı gösterme

--3 yılda VUK gelir tablosunda 9 trilyon geçmiş yıl zararı açıklayanlar da ara...

Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Burada bile 2007 de Godiva’yı 850 milyon dolara almıştır diyor enflasyonunu koy üstüne 17 yıl 1.5 milyar eder o para şuan.Koskoca ülker pazar lideri okadar fabrika arazi 1.3 milyar dolar yani gizli değerler ortaya çıkıyor kötülemeye bile çalışırken gizli hazineleri ortaya çıkarıyorsun
    1. 5 milyar dolar ne ki...hakaret olur...adam, 4 milyar dolar verdiler satmadık diyeli 2-3 ay bile olmadı (ben pek inanmadım ama yalancı da demiyorum) ...1 milyar dolara belçidaki fabrika ile uzak doğudaki haklarını sattı.(japonya, kore endonozya-filipinler avustralya olması lazım); yani şu an godiva yı bedavaya aldı sayılırlar...

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --dağ ,fare doğurmasın da...
    Ne zman doğurduki.....daha yeni terörist nasıl iş tuttuğunu ispatladim.....

Stok meselesinde madara oldun...

Alim gücü muhabeetti de baska bir kepazeligin oldu....

Düşük bekledigin bilanço kol gibi gelince zaten ben seytanin metresiyim dedin....

Daha da var istersen...

Ne zman doğurduki.....daha yeni terörist nasıl iş tuttuğunu ispatladim.....

Stok meselesinde madara oldun...

Alim gücü muhabeetti de baska bir kepazeligin oldu....

Düşük bekledigin bilanço kol gibi gelince zaten ben seytanin metresiyim dedin....

Daha da var istersen...
    --çok madara ettin beni yerin dibine girdim...rezil ettin...biraz daha et...iyi geliyor....

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --çok madara ettin beni yerin dibine girdim...rezil ettin...biraz daha et...iyi geliyor....
    Sen şeytanın metresligini birak direk zevcesi ol artik.....bu hayat sana göre değil

Sen şeytanın metresligini birak direk zevcesi ol artik.....bu hayat sana göre değil
    --metres olunca el üstünde tutulursun...zevce olunca elde edilmiş olduğundan heyecan biter...sen erkek olduğun için anlayamazsın; yanlış tahmin etmedim değil mi?...

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --metres olunca el üstünde tutulursun...zevce olunca elde edilmiş olduğundan heyecan biter...sen erkek olduğun için anlayamazsın; yanlış tahmin etmedim değil mi?...
    Gtune tekmeyi basarsa bisey alamassin ama.... diğer türkü nafaka alirisn....bosasin seni alsın...

Sayfa 218/338 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •