Sayfa 132/220 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182 ... SonSon
Arama sonucu : 1755 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Ne kdr etkilenecek? Ne kdr fazladan vergi odeyecek mesela yaptin mi hesabıni...

Bir onceki gibi turşu hesap olmasin yalniz....

SARTILMIS MALLAR i iyi hesapla......
    --artık bu hissede hesap yapmanın bir anlamı yok...canları ne isterse o olur??...o nedenle hissede pek gerçek yatırımcı yok gibi...tahta hareketleri de o yönde bana göre...

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --artık bu hissede hesap yapmanın bir anlamı yok...canları ne isterse o olur??...o nedenle hissede pek gerçek yatırımcı yok gibi...tahta hareketleri de o yönde bana göre...
    Çaresiz kaldim demis ft bey ozetle.....

Kendisine yalan ve manipülasyon hayatında başarılar dileriz

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --ben, boşta nakitim olunca, diğer hisselerimden hedefe vardıkça her kademeden alıyorum...3-5 kat gidecek hisse için üçün beşin bir önemi yok..yani 20 den alsan da 25 den alsan da anlamlı bir fark yok

--ülker 400-500 e gidecek ise 100 ile 130 arasında anlamlı bir fark var mı?
    Biz düşünemiyoruz bunları...vardir yoktur... bizim aklimiz yetmez ... sonuçta sen gecen donemden stokta kalan mali bir sonraki donemde sıfır maaliyetle satabilen birisin...bizim aklimiz sana erişemez....

Çaresiz kaldim demis ft bey ozetle.....

Kendisine yalan ve manipülasyon hayatında başarılar dileriz
    --hesap yapabilmek için verilerin doğru olması lazım...havanda su dövmek istiyorsanız buyurun yapın...

Biz düşünemiyoruz bunları...vardir yoktur... bizim aklimiz yetmez ... sonuçta sen gecen donemden stokta kalan mali bir sonraki donemde sıfır maaliyetle satabilen birisin...bizim aklimiz sana erişemez....
    --muhasebenin kuralları belli...bu tartışılmaz bile...boşuna kendini haklı çıkarmaya çalışma, doğruları eğip bükmeye çalışmak manipülasyondur; yani 3. kişileri olumsuz etkiler...

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --muhasebenin kuralları belli...bu tartışılmaz bile...boşuna kendini haklı çıkarmaya çalışma, doğruları eğip bükmeye çalışmak manipülasyondur; yani 3. kişileri olumsuz etkiler...
    Kendine bakarak soylersen bu soylediklerin doğru adresi bulur..... Muhasebe kuralları gereği bir dönem içinde üretilen malların malliyeti o döneme yansir...... kuralı bilmeyen sensin... suratına SATILMIS MAL

Bedava malliyetle satmaya devam et sen.....

7.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    Kendine bakarak soylersen bu soylediklerin doğru adresi bulur..... Bir dönem içinde satilan malların malliyeti o döneme yansilitir...bir önceki dönemden mal tasimaya kalkarsan marjin tutmaz..yani toton acikta kalir... yakalanirsin.... bilmeyen sensin... suratına defalarca SATILMIS MAL diyerek anlatama calsitim ama anlamazliktan geliyorsun

Bedava hammade malliyetle satmaya devam et sen.....belki inanacak biri bulursun

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --hesap yapabilmek için verilerin doğru olması lazım...havanda su dövmek istiyorsanız buyurun yapın...
    Daha once yaptığın hesplar havanda su dövmek mis.demek ki......bosuna manipülasyon yapmsisin.. verdiğin yalan bilgiler hem yalanmis hem gereksiz...

Sayfa 132/220 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •