Sayfa 85/205 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 1639 madde; 673 - 680 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Ben aradaki farkın Vuk->Tfrs geçişi yapılan düzeltmelerden kaynaklandığını biliyorum. Sormama gerek yok. Stokta hile yapılacaksa böyle yapılmaz zaten. Bilançoya bakıp karşılıklı check edeceğin bir yerden hile bulamazsın.

Bilançoya bakıp karşılıklı check edeceğin bir yerden hile bulamazsın
    ben de bunu yaptım...bir stoklara baktım bir de satışların maliyeti gösterimine....

2. Ben ft-2 kardeşimiz Ülker'i yerin dibine batırdıkça,biraz daha Ülker alıp portföyümün içeriğini arttırıyorum..Neden ?Osmanlı'nın çok değerli be bilge vezirlerinden Keçecizâde Fuat Paşa'ya sormuşlar.."Paşam nasıl oluyor da Harici Münasebetlerde hep doğru karar verebiliyorsunuz?" diye..Değerli Vezirden elcevap,"Sebebi çok basit..Ben Rus Elçisi ile yakın bir ahbaplık oluşturdum..Kafamdaki meselelerde onun fikrini alıyorum ve sonra da onun dediğinin tam tersini uyguluyorum"..İşte ben de ondan böyle yapıyorum...

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku

Bilançoya bakıp karşılıklı check edeceğin bir yerden hile bulamazsın
    ben de bunu yaptım...bir stoklara baktım bir de satışların maliyeti gösterimine....
    Bak diyorumki 15 li gruba atılan TFRS düzeltme kayıtlarını bilmeden bu yaptığın yanlış.

4.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Bak diyorumki 15 li gruba atılan TFRS düzeltme kayıtlarını bilmeden bu yaptığın yanlış.
    Ustune üstlük bunu tek yapan Ülker değil....baska firmalarda yapıyor....ve hic birsey olmuyor....bu sacma iddiasini da savunmaya devam ediyor

5. Neyse simdi mesaisi basladi.... rahatız etmeyelim kendisini...

6. Ft2 yazdığı tüm hisselerde yazmayı kesip tüm ilgi alaka ve mesaisini buraya verdiğine göre Ülker fullemiş
    Az insan çok huzur

Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Ft2 yazdığı tüm hisselerde yazmayı kesip tüm ilgi alaka ve mesaisini buraya verdiğine göre Ülker fullemiş
    --al bir niyet okuyucusu daha...

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --al bir niyet okuyucusu daha...
    Ogle arasi mi?

Sayfa 85/205 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz