Sayfa 155/226 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205 ... SonSon
Arama sonucu : 1807 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Sendeki bu kuyruk acısı bitmez daha çok çekersin sen bu kuyruk acısıni
    --şirket ile ilgili engin bilgilerinizi bekliyoruz, buyurun...

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --şirket ile ilgili engin bilgilerinizi bekliyoruz, buyurun...
    Bime gidiyom Ülker şoka gidiyom Ülker a101 gidiyom Ülker migrosa gidiyorum Ülker carfura gidiyorum Ülker Bizim mahallede ki bakkal Bahattin abiye gidiyorum Ülker ürünleri bol bol var. Al sana engin engin bilgiler oldu mu

Bime gidiyom Ülker şoka gidiyom Ülker a101 gidiyom Ülker migrosa gidiyorum Ülker carfura gidiyorum Ülker Bizim mahallede ki bakkal Bahattin abiye gidiyorum Ülker ürünleri bol bol var. Al sana engin engin bilgiler oldu mu
    --teşekkür ederim...çok faydalı oldu...devam ediniz..

4. Finasallarda gözle görülür iyileşme ler var. Borç ödeniyor ve kur farkı hedge ediliyor.kakao hedgede. Yurtdışı satışları iyi. yukarıda ki market örnekleri espiriydi tabi anladin dimi espiri olduğunu

5. Bu ft2 Ülker 200 geçerse hala burda yazıp çizip kötülemeye yüzü olur mu acaba. Bence bu potansiyeli var bunda değil 200 500 de olsa bu burda kötülemeye devam eder diye düşünüyorum

Bu ft2 Ülker 200 geçerse hala burda yazıp çizip kötülemeye yüzü olur mu acaba. Bence bu potansiyeli var bunda değil 200 500 de olsa bu burda kötülemeye devam eder diye düşünüyorum
    --kötüleme der iken neyi kast ediyorsun...getir de görelim...

7.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --kötüleme der iken neyi kast ediyorsun...getir de görelim...
    Olumsuz her attığın yazılar alıntılar işte be

8. Senin Ülker topigine ilk geldiğin zamanları da bilirim ben o zamanda goddy gibi öve öve bitiremiyordun ulkeri. Sattigin günden beri kotuleyip duruyorsun be

Sayfa 155/226 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •