Sayfa 535/670 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon
Arama sonucu : 5353 madde; 4,273 - 4,280 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Ohooo... Buna gelinceye kadar, kimlerin Sümüklü efendi hazretleriyle fotoğrafı çıktı, bir onlarla başlasanız.

2013 Yılında iki kelam yazışmış o beygirle, büyük ihtimal ile hayranıymış
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Türkiyede, bu Sümüklünün ne halt olduğunu bilmeyenler vardı buna CeHaPe'liler de dahil, örneğin Ecevit.

Sadece ben dahil bir kesim insan, taaa... en başından beri buna G. Veren demiştir ve fikirleri asla değişmemiştir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Bu toplum için en kötü yönetici tipi...

Bir devlet başkanının 1 dakikası bile o ülkedeki performansı ile milyonlarca dolara mal olur.

Basit bir ev aletleri tamircisinin masraf olmasın diye servise belediye otobüsü ile gitmesi gibi bir şey.

Ayrıca ülke CB tarifelide öldürülse o ülkenin parası, borsası milyarlarca dolar kaybeder.

Tamamen zırvalık. Yeniden seçilmek için yaptığı sorumsuzluk Ülkesine ihanet.

O nedenle bu ülkeler sittin sene gelişmemişler...
    Yaw hergün bir yerde bazen birkaç ilde aynı günde konuşan ve bunun için gelip giderken saatler harcayan bir liderin olduğu yerde çok boş bir yazı olmuş.

O kadarda milyonlar ediyor olsaydı bunlar olmazdı heralde.

Burada milyonlar eden tek şey bu boş işler için harcanan milyonlar. Tabi boş derken vatandaş emekli, asgari ücretli gibiler için. Yoksa kendilerine tabiki faydası var.

Onlar gibi sorumsuz davranmayan liderlerimiz sayesinde böyle çok gelişmiş durumdayız.

Allahım şaka gibi ülkeyiz.

4.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Kiralayamaz, kiralayamıyor

Ama Fox tv bunu yayınlamazzz

Kraliçenin ülkesi Uk�de

Aylık 1120 pound alan emekli, Londra�da nasıl yaşayacak ?

Maaşı kiraya verince,

fish & chips�ini hangi parayla alacak ?

Dünyayı gezen ingiliz emekliler zaten evi olan, dünyalığını yapmış kişiler.

Bizim fox tv�de öyle anlatıyor ki sadece emekli maaşı ile hem kira ödüyor hem dünyayı geziyor şeklinde gösteriyor.

Fox bunları bu halktan gizliyor !

Sonra şeffaf basın diye ortada geziyor.
    O paraya burada otelde kalır yer içer gününü gün eder. Bu işin yarı gerçek yeri ironisi.

evi olup orada satıp buradan birkaç tane ev alıp kiraya verip üstüne o emekli maaşını ekleyip kral gibi yaşayanlar var. Bu da gerçeği.

5. Bugün naçizane borsanın tadına baktım. Aynı tadı vermedi. Dün gece de hisseler ile ilgili yorumları okudum hepsi küfrediyor TL bazlı hepsi zarar etmiş durumda. Burada moral bozanlar buradaki yatırımcılar en azından TL ya da dolar bazlı zarar etmiyor. Bir iki ay denerim ama çok umutlu değilim borsadan. Paranın hapishanesini kurmuşlar büyük bir kısmı kkm de bir o kadarı da borsada kilitli üç kağıt ekonomisi işliyor. Cevdet Akçay hocam buna niye müsade ediyor ki en azından istifa etsin ben bunları kabul edemem diye. Hayat boyu emeklilik garantisi mi peşinde

6. TÜİK sihirbazı emekli ya da tüm çalışanların maaşını bir şekilde kaybetti. Daha önce ki alım gücü altın olarak 45-50 bin di benim emekli maaşım. Bugün 13 unu alıyorum. Bu maaşlı tüm kesim için geçerli resmen servet transferi olmuş.

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    TÜİK sihirbazı emekli ya da tüm çalışanların maaşını bir şekilde kaybetti. Daha önce ki alım gücü altın olarak 45-50 bin di benim emekli maaşım. Bugün 13 unu alıyorum. Bu maaşlı tüm kesim için geçerli resmen servet transferi olmuş.
    O halde bunlarin gitmesi lazim, dimi ?

Saadet'e oy vermeye devam et, belki bir gun %1.1 olan oyu yukselir, duzeltir bunlari.

Kimbilir.

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bugün naçizane borsanın tadına baktım. Aynı tadı vermedi. Dün gece de hisseler ile ilgili yorumları okudum hepsi küfrediyor TL bazlı hepsi zarar etmiş durumda. Burada moral bozanlar buradaki yatırımcılar en azından TL ya da dolar bazlı zarar etmiyor. Bir iki ay denerim ama çok umutlu değilim borsadan. Paranın hapishanesini kurmuşlar büyük bir kısmı kkm de bir o kadarı da borsada kilitli üç kağıt ekonomisi işliyor. Cevdet Akçay hocam buna niye müsade ediyor ki en azından istifa etsin ben bunları kabul edemem diye. Hayat boyu emeklilik garantisi mi peşinde
    Alıştın kaz etine enflasyon rüzgarından ve devlet desteği ile yükselen borsada parayı vurdun. Canın bir daha istedi ama nafile yüzde 60 faizle ara ara yükselir borsa. Öyle ver coşkuyu ver coşkuyu dönemi bitti. Haa düşük faiz derler yabancı dalar borsaya o zaman ver coşkuyu ver coşkuyu. 25 senelik borsasıyız çok şey gördük son dönem efsane idi. Ben yoluma sarı gacı ile devam ediyorum.

Sayfa 535/670 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •