Sayfa 226/755 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon
Arama sonucu : 6039 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    O kadar zor durumdalar ki hazine tamtakır. İstanbul kazanılıp bir kaynak yaratmayı amaçlıyorlar. İstanbul'da çok merkezi bir yerde oturuyorum gün boyu ve halen havada helikopter eksik olmuyor öyle hummalı çalışıyorlar. Ama inanıyorum ki İMAMOĞLU hepsinin çanına ot tıkayacaktır. Saha zaten bunu çok net gösteriyor..
    Amin diyelim, elimizden gelen bu.

Keşke sizin gibi, ikametgahı Bizansa alma imkanım olsaydı diyorum.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Duaya da ihtiyaç var hocam sende dua edersin..

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Yarın İMAMOĞLU Beşiktaş meydanda olacak saat 17.00 çok büyük bir kalabalık olur diye tahmin ediyorum..

4.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    İşbank 12k geldi
    akbank hala lider
    Akbank 15 bin veriyor.

Ancak EFT muafiyet tanımı yapmıyor. Biz 500 bin vadeli dönüşünde bile şubeye gitmek durumunda kalıyoruz.

Her maaş döneminde EFT ödesen 3 yılda 3 bin TL zaten geri alınmış olmaz mı?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

5.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Akbank 15 bin veriyor.

Ancak EFT muafiyet tanımı yapmıyor. Biz 500 bin vadeli dönüşünde bile şubeye gitmek durumunda kalıyoruz.

Her maaş döneminde EFT ödesen 3 yılda 3 bin TL zaten geri alınmış olmaz mı?
    Her ilde böyle bu banka para koymak kolay almak isteyince hain gibi bakarlar. Yapıkredi de benzer..

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bayramda bir hafta önce Kudüs’e giriş

Perşembe günü ağlama gecesi çarmıha gerilmesi nedeniyle

Cuma gömülmesi

Pazar günü dirilmesi

40 gün dirildiğini tebliğ etmesinden sonra bedeninin göğe yükselmesi

50 gün ruhunun göğe yükselmesi
    arkadaşta pazar ve pazartes önemli demişti
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Oldum olası milli görüş cenahına hep bir şüphe ile bakarım. Bütün bu kavgaları feyk bile olabilir. Son kertede bir şekilde bir araya gelebiliyor bunlar. Ama bu sefer sanki farklı bir durum gibi duruyor. Lakin Türk siyaseti rezil bir hlade olduğundan olan-biten hiç bir şeye şaşırmıyorum.. Bu ülke bunlardan bir şekilde kurtulsa bile normale dönmek sanıldığı kadar kolay ve kısa zamanda olmaz diye düşünüyorum. YRP'nin sürekli ahlak vurgusu yapması manidar. ÜLKE DE MAALESEF DİN İLE İLGİLİ BİR SORUN YOK . AÇIK VE NET BİR AHLAK SORUNU VAR..
    Reha Bey sanırım ; YRP istediğini rahatlıkla alırdı neden ayrı girdi diye benzer şüphesini dile getirmişti...Bazıları feyk diyor bazıları (ayasofia) gibi gerçekten ayrıştıklarını iddia ediyor...

Ben de AKP den kopan kesimi konsolide etsinler diye ayrıştığına inanıyorum ama Adam güzel bir trend yakalarsa durum farklılaşabilir..Benim merak ettiğim o Trendi yakalayabilecek mi?

8. Bu seçimin önemini halk TV de eski iyi partili vekil ülkenin bakanlıklarının tarikat ve cemaatlerin elinde olduğu şeklinde iyi anlattı.

Aslında sorun sadece cemaatlerde değil.

Bilim yuvası olması gereken üniversitelerde tek adam yetkisi verilen, herşeye yetkili ancak asla hesap sorulamayan rektörlerle yeni nesillere yönelik algı yönetimi yapılmış olmuyor mu?

20 yıldan bu yana Adrese teslim alımlarla yüzbinden fazla akademisyen kendi dünya görüşleri ile alınmadı mı?

Bu akademisyenler kendi dünya görüşlerini, doğrularını ülkenin yönetiminde görev alacak, ülke gelecekleri olan gençlere empoze etmiyor mu?

Bir arkadaşımından biliyorum, Aradan sıyrılıp girenlere ise yükselmelerine mutlak suretle engel olunuyor.

Ancak kendi görüşünden ise norm kadro vs. hepsi hikaye oluyor, anında kadro veriliyor, müdürlüklere, dekanlıklara şıp diye atanıyorlar.

YÖK de bu olanlara seyrediyor. Her biri ayrı bir tarikatla anılan bu rektörlere sözü geçemiyor görünüyor.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Sayfa 226/755 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •