Sayfa 603/700 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653 ... SonSon
Arama sonucu : 5600 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Filistin, Arap Birliği'ni Gazze Şeridi'nde Filistin halkına yönelik "soykırım suçlarını" görüşmek üzere acilen toplanmaya çağırdı

2. KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

3.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Siyasi satranç şöyle gelişti.

DB atla hem şah çekti hem de kaleyi istedi.
    CB şöyle diyecek M.Ş. benim ekibimde kalmaya devam edecek deyip DB nin restini görmeyecek. Zayıf ihtimal.

CB DB nin restini görüp Kaleyi feda edecek.DB zaten ya ben ya M.Ş. demiş oldu bu açıklama ile.
    Hazır iyi partiden biride istifa etmişti.Bilge Yılmazdı.O gelir.Piyasa sakinleşir bir dönem daha.

Seçim yenilgisini de M.Ş. ye yıkarlar böylece.
    Bir cuma akşamı adaya veda edecek muhtemelen.

Bir senarist.
    Senaryo güzel ancak, CB, birileri istedi diye kimseyi feda etmez. Tersine sahiplenir ve daha sıkı sarılır ona.
    MŞ, bir süre daha yerini sağlamlaştırmıştır.
    Adaya henüz veda etmez. Meşalesi bir süre daha yanmaya devam eder.

Yerel ve yerli halktan bir senarist. (Elinde mızrak, totosunda yaprak olan türden)

Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Siyasi satranç şöyle gelişti.

DB atla hem şah çekti hem de kaleyi istedi.
    CB şöyle diyecek M.Ş. benim ekibimde kalmaya devam edecek deyip DB nin restini görmeyecek. Zayıf ihtimal.

CB DB nin restini görüp Kaleyi feda edecek.DB zaten ya ben ya M.Ş. demiş oldu bu açıklama ile.
    Hazır iyi partiden biride istifa etmişti.Bilge Yılmazdı.O gelir.Piyasa sakinleşir bir dönem daha.

Seçim yenilgisini de M.Ş. ye yıkarlar böylece.
    Bir cuma akşamı adaya veda edecek muhtemelen.

Bir senarist.
    M.Ş gidemez...Bu oyunlar seçim yenilgisini unutturma çalışması....Danışıklı dövüş olarak gündem değiştirme olayı olarak bakıyorum...

Ha olurda M.Ş giderse bundan sonra kaldığımız yerden devam" Ben ekonomistim ", "Faiz sebep enflasyon sonuç" falan derken döviz en az 3 hane a.q....

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Senaryo güzel ancak, CB, birileri istedi diye kimseyi feda etmez. Tersine sahiplenir ve daha sıkı sarılır ona.
    MŞ, bir süre daha yerini sağlamlaştırmıştır.
    Adaya henüz veda etmez. Meşalesi bir süre daha yanmaya devam eder.

Yerel ve yerli halktan bir senarist. (Elinde mızrak, totosunda yaprak olan türden)
    Bu durumda.
    DB de bunu not alır.Ben birileri değilim diye.
    DB bu açıklamayı hesap etmiştir Kaale alınıp alınmayacağını ve alınmayacağında da ne yapıp yapmayacağını.

CB nı sahiplensede bu sefer M.Ş. bu lafları yutacak mı?
    Adamın itibarını çizdi.Piyasadaki kredi puanını düşürdü.
    Heikenashi.

Ayrıca hala Muhalif gibi görünenlerin gündemini TAK parti belirlemeye çalışıyor...Sözde Muhalifler ellerine verilen oyuncakla oynamaya devam etsinler...Halbuki Muhalefetin ana gündem maddesi GSMH nın adil bir şekilde bölüştürülmediğini gündemde tutması Rolex istakoz gibi şeyleri sembolleştirerek sürekli TAK Partiye vurması lazım ...

Bakalım neler olacak.....

7. Bayramımız kutlu olsun emekli çocuklar.

Saltanatçılar için ise bugün kahrolma günü.
    Heikenashi.

COVID pandemisi sonrası ABD’de baş gösteren ticari gayrimenkul krizinin önüne geçilemiyor. Martta ticari emlak hacizlerinde yüzde 117’lik rekor artış yaşandı. Fed’in “Banka iflasları olacak ama büyük bankalar değil” garantisine rağmen piyasalarda “2008 krizinin benzeri yaşanır mı?” korkusu hortladı.
    ABD Mortgage Bankacıları Birliği'ne göre, yaklaşık 929 milyar dolar değerinde ticari gayrimenkul kredisinin bu yıl vadesi dolacak. Borçluların önemli ölçüde daha yüksek faiz oranlarıyla yeniden finansman yapmaktan veya mülklerini büyük bir zararla satmaktan başka seçeneği olmayabilir.Küçük ve bölgesel bankaların 20 trilyon dolarlık ticari emlak piyasasının en büyük kredi kaynağı olması ve sektörün ödenmemiş borcunun yaklaşık yüzde 80'ini elinde tutması durumu daha da karmaşık hale getiriyor.
    https://www.dunya.com/sektorler/emla...-haberi-723936

Sayfa 603/700 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •