Sayfa 435/675 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535 ... SonSon
Arama sonucu : 5393 madde; 3,473 - 3,480 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. 2.Film.
    Benim kumarım biter hepinize bol şans
    Masadan erken kalkmak yada kalkamamak işte bütün mesele bu
    https://www.youtube.com/shorts/dNgRf6W4MUA

Yabancı film
    Mesele güçlü adam olmak değil büyük adam olmak
    https://www.youtube.com/shorts/v56OnYNZmvk
    Heikenashi.

2.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    KARALAMA siyaseti bitti. Adapazarı Milli Görüşün kalelerinden biridir. Sürekli birilerini suçlayıp kendi yedikleri haltın üstünü kapatma salvolarını artık halk yemedi. Bir daha ki seçim değil bu pazar seçim olsa YRP %10 alır. Çevrem de bu tip insanlar çok var ve arayış içinde idiler. Bu arayışları sonuç verdi. Yıllardır akepe den daha iyisi mi var deyip ''KERHEN'' oy verenler reisin yukarı çıktıkça birilerinin omzuna bastığını unutunca fatura ağır oldu. Daha da ağırları da gelecek. Asrın lideri de farkında bunun..

Erbakan bu aşağıdaki konuşmayı yaptığı için küreselciler onu bence fazla yukarı ön plana çıkarmazlar, mutlaka bir noktada durdururlar, önüne mutlaka taş koymaya baltalamaya çalışırlar. Adam küreselcilerin bütün oyunlarını ifşa etmiş. Bunu açıkça dobra dobra kamu önünde söylemek 5 kilo toschak ister. Kolay değil.

3. Ülkelerde insanlar fakirleştikçe, manevi olarak da çökerler.

Özgürlüklerini, onurlarını kaybederler...

Din ile bu süreç durdurulmaya çalışılsa da fayda etmez.

Hele ki dini referans alarak iktidara sahip olan devletlerde din de anlamını yitirir.

Kul hakkı, adaletin en çok erozyona uğradığı rejimler haline gelir.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

4.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Erbakan bu aşağıdaki konuşmayı yaptığı için küreselciler onu bence fazla yukarı ön plana çıkarmazlar, mutlaka bir noktada durdururlar, önüne mutlaka taş koymaya baltalamaya çalışırlar. Adam küreselcilerin bütün oyunlarını ifşa etmiş. Bunu açıkça dobra dobra kamu önünde söylemek 5 kilo toschak ister. Kolay değil.

Arşivlere bir bak bu ilk defa baba Erbakan tarafından söylendi. NTV'de röportaj vermişti bugün gibi hatırlıyorum..

5.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Arşivlere bir bak bu ilk defa baba Erbakan tarafından söylendi. NTV'de röportaj vermişti bugün gibi hatırlıyorum..

Haklısın. Bunu söyleyeni iktidar yapmazlar ki nitekim Necmettin Erbakanı da çabucak indirmişler zamanında.

Bu sebeple Fatih Erbakan ın da iktidar şansını çok düşük görüyorum.

Erbakanın çok eski videosunu buldum arşivlerden. Bu sanırım bahsettiğin.

6.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Haklısın. Bunu söyleyeni iktidar yapmazlar ki nitekim Necmettin Erbakanı da çabucak indirmişler zamanında.

Bu sebeple Fatih Erbakan ın da iktidar şansını çok düşük görüyorum.

Erbakanın çok eski videosunu buldum arşivlerden. Bu sanırım bahsettiğin.

Aynen öyle. Artık bu zihniyet iktidar olmasın zaten çok bile oldular. Akepeyi eritsin yeter. Yani birbirlerini imha etsinler. Artık bir çok kesimden oy alma potansiyeline erişme noktasında epey mesafe alan CHP ve İmamoğlu ülkeye özlenen demokrasinin önemli bir kısmını geri getirebilir. O da bana yeter..

Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Aynen öyle. Artık bu zihniyet iktidar olmasın zaten çok bile oldular. Akepeyi eritsin yeter. Yani birbirlerini imha etsinler. Artık bir çok kesimden oy alma potansiyeline erişme noktasında epey mesafe alan CHP ve İmamoğlu ülkeye özlenen demokrasinin önemli bir kısmını geri getirebilir. O da bana yeter..
    Herkesin temennisi Demokrasi ve GSMH nın adil bölüşümü...Yandaşlara milyar dolar emekliye sadaka gibi yaklaşımlara neşter atmaları...Daha önce dediğim gibi toplumun beklentilerine cevap verebilirlerse hem onlar hemde toplum kazanır...

Eleştirmek için çok erken olsa da yeni Başkanın söylemleri şahsen beni rahatsız etti..
    https://www.salihlisektorgazetesi.co...r-bozan-sozler

Neyse Herkesin Bayramıı Kutlu olsun....

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Herkesin temennisi Demokrasi ve GSMH nın adil bölüşümü...Yandaşlara milyar dolar emekliye sadaka gibi yaklaşımlara neşter atmaları...Daha önce dediğim gibi toplumun beklentilerine cevap verebilirlerse hem onlar hemde toplum kazanır...

Eleştirmek için çok erken olsa da yeni Başkanın söylemleri şahsen beni rahatsız etti..
    https://www.salihlisektorgazetesi.co...r-bozan-sozler
    Bunu yanlış anlamamak lazım.. Bence Özel akepe seçmenine oynuyor. Bence iyi de yapıyor..

Sayfa 435/675 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •