Sayfa 518/666 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon
Arama sonucu : 5324 madde; 4,137 - 4,144 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. Kisi basina dusen gelire ragmen, cok sayida evsiz, arabasinda yasayan Japon var.

Bu evsizler tabiki ABD gibi degil, ABD'de sokakta yasayan nufus, Kanada nufusundan fazla.

Sayi pek bu kadar olmasa da, konut sorunlari olmamasina ragmen, bu evsizler sorununu cozemiyor.

Kanunen evsiz bir yurttasa yardim yapilmasi gerekiyor, ancak devlet adresinde bulunamadi diye bu yardimi ulastiramiyor.

Ulan adam zaten evsiz, ne adresi.

Ayrica bu ev kiralama isiyle ugrasan cakallar cok fazla.

Evsiz adamin en mutevazi ev icin en az 4 kira odemesini istiyorlar.

Devletin kurumlari tum bunlari biliyor, uzmanlar konusuyor anlatiyor, ancak bir milim ilerleme yok.

Kimsenin toplumsal herhangi bir konuyla ilgilenmesi diye bir sey yok.

Japon'u al karsina anlat bunlari, sadece dinliyor, bir fikri yok, bir sozu yok, konusmuyor, yuruyup gidiyor.

Aslinda bizden uzun boylu birini gondereceksin, bir basliyacak, tek millet tek bayrak diye ya neyse.

2. Ben Japonları ve Asyalıları genetik değişim yaşamadıkları için düşünce ve karakterlerindede değişim olmadıkları için hayatları günden güne sıkıcı geliyor.
    Hareket yok.
    Türkiye öğlemi.
    Kuzeyde savaş olur,Türkiye.
    Güneyde ve doğuda savaş olur.Türkiye.
    Birde bizden yurtdışına gidip önce Alman Helga ve sonra Ruslarla evlenen çok renkli bir Türkiye ortaya çıkınca farklı farklı karakterlerin olduğu bir Türkiye de hayat her zaman aksiyonlu geçiyor.
    Bizde intihar nedenleri ise ekonomik zorlukdan dolayı yaşanan gurur kaybı ve ümitsizlik.
    Heikenashi.

3.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Uyardık ama tabağı sıyırırlar bırakırlar diye

Devir alan pişman olur

2028 içinde geçerli bu dediğim.
    Merak etme yiyenler faturayı ödemeden gidemezler.

Bu sefer devir aldıklarında yapacakları ile birlikte başarılı olmaları durumunda 20 yıl boyunca farklı bir Türk siyaseti görülmesi muhtemel.
    Ekonomik sosyal adalet tabanlı bir toplumda artış olur iken siyasi din ve milliyetçilik söylemlerinin etkisinin kalmadığı bir toplum beklenebilir.
    Heikenashi.

Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Uyardık ama tabağı sıyırırlar bırakırlar diye

Devir alan pişman olur

2028 içinde geçerli bu dediğim.

]
    Bu davranışları ile toplumda ciddi bir uyanışa neden oluyorlar....

Belediyeleri alanların hepsi bu borçları ve anormallikleri afişe etmesi şart oldu...

Bundan sonra taraftar bulmakta ciddi sıkıntıları olacak....

Hesap verirler mi bilemiyorum ama hiçbir şey olmasa bir şeyler olacağı kesin....

Örnek ABB sildi süpürdü...Bir sonraki seçimde de TR genelinde benzer bir görüntüye hazır olmanda fayda var....

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    bende diğer populer mekanların yanı sıra tostçu erol a özenmiştim zamanında gittim saçma sapan şokellalı tost yapmış innovasyon yapıcam diye

aynen üstadım +++

Ben de çoktur böyle örnekler, buraya da bir grup aile dostunun zoru ile taaa... İnegöle 90 km. yol yapıp gitmiştik, döneri hiç bir halta benzemiyordu.

İnegöle gelmişsin ne işin var Rambo, mamboyla efendi gibi İnegöl köfteni ye, yooo... olmaz illâ bir bok yiyeceğiz.

Buranın internette milyon tane tavsiyesi vardır.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. WSJ a göre iranın füzelerinin yarısı kendi kendine düşmüş.

https://www.gzt.com/gazeteler/aksam-gazetesi-16-04-2024
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

7. Aynı sayfada 80 milyon dolandırdığı söylenen adliye memurunun servetini memleketi olan tokattan getirdiği yaprak ve salça satarak yaptığı haberi de var.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Sayfa 518/666 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •