Sayfa 561/691 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571611661 ... SonSon
Arama sonucu : 5528 madde; 4,481 - 4,488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    8 Bin gaymede seyyanen verildi galiba, memur maaş zammını ona yedirebilirler, her şey mümkün.
    Memur maaş artışına tabi 8.000 tl 12.000 tl oldu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Peki maaşı şu anda onbin olan ne kadar zam alacak
    Anlaşamadık muhtemelen ben en düşük 10 bintl. nin 12-13 bin olacağını iddia ediyorum.

Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Anlaşamadık muhtemelen ben en düşük 10 bintl. nin 12-13 bin olacağını iddia ediyorum.
    İyi de şu anda onbin alanların arasında kök maaşı 8 bin olan da var hakiki maaşı 10 bin olan da.İkisi de aynı zammı mı alacak ben onu soruyorum sn ayhanol.

O seyyanen zam Emekliye voyvoda kazığı olarak girdi...Memura da fazla bir faydası olmadı ; Sadece enflasyonu tetikledi ve Emekli kesimi dikti resmen...

Çok hatalı bir davranıştı , şimdi döviz bazında temel gıdalar aşırı pahalı olduğu gibi Turist içinde aşırı pahalı bir ülke olduk...

Yüksek faize geçmeden sert devülasyon yapılırdı ki millet artık döviz bozarak yerel paraya geçsin ..Onu da yapmadılar.

Şimdi Temmuzda TUIK ne derse o kadar zam olacak , ek birşey beklemeyin...

Dipnot: Kök maaşlara zam yapılacak..Taban kelimeside anlamını yitirecek....

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Buyrun o yazı.Bütçeye bakın,bu durumda reisten ulufe gelir mi gelmez mi siz karar verin.Gerçi reis mitingte dedi,emekliye verirsek maaşları ödeyemeyiz diye.Gene de allahtan umut kesilmez diyelim geçelim ))))))))
    Şu yazıdaki r2lamlara göre ek bütçeye gerek yok. Önemli olan bundan sonraki dönem
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Şu yazıdaki r2lamlara göre ek bütçeye gerek yok. Önemli olan bundan sonraki dönem
    Elbet öyle de o bütçe varsayımlara göre yapıldı.Gelirler o kadar olur mu,giderler artar mı muallak.Nedim türkmen de bunu yazıyor zaten.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Elbet öyle de o bütçe varsayımlara göre yapıldı.Gelirler o kadar olur mu,giderler artar mı muallak.Nedim türkmen de bunu yazıyor zaten.
    Memur ve emekliye verilecek zam önemli
    Tasarruf tedbirleri ve
    Vergi düzenlemeleri önemli
    Faiz giderleri önemli

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    İyi de şu anda onbin alanların arasında kök maaşı 8 bin olan da var hakiki maaşı 10 bin olan da.İkisi de aynı zammı mı alacak ben onu soruyorum sn ayhanol.
    Ona bir yorum yapamıyorum .Ama en düşük alan artar.

Sayfa 561/691 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571611661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •