Sayfa 570/688 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Durumu şu hocam onun yerinde bir kere kesinlikle olmak istemezdim. CEHENNEM ONLARIN OLSUN BEN CENNETE TALİBİM. Yerel seçimi kaybedeceğini hesaplamadı. O koltuktan da ineceğini düşünmüyor düşünmek istemiyor. Ahiret günününde gelmeyeceğini sanıyor. Aslında hiç de uzak değil..
    Bu tur adamlar kolay can veremez.

2013'ten bu yana korku icinde yasiyor.

Allah'in adaletinin bir ozelligi vardir, yaptiklarinin bire bir karsiligini bu dunyada yasamadan olemezsin.

Bu da olemeyecek, goreceksiniz.

Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Hocam bilmiyorum çıraklık okulları ilkokuldan sonraymış sanırım. Rahmetli öyle anlatmıştı..
    50 civarında Staj ve Çıraklık mağduru Cumhurbaşkanının Konya mitinginde gözaltına alındılar. Emeklilikte staj ve çıraklık başlangıçlarının esas olmasını isteyen ve sadece bu taleplerini
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku

Allah'in adaletinin bir ozelligi vardir, yaptiklarinin bire bir karsiligini bu dunyada yasamadan olemezsin.

AMİN...

Biraz evvel Saddam falan diyordunuz?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    50 civarında Staj ve Çıraklık mağduru Cumhurbaşkanının Konya mitinginde gözaltına alındılar. Emeklilikte staj ve çıraklık başlangıçlarının esas olmasını isteyen ve sadece bu taleplerini
    Belki 20 yılla emekli oldu ama 38 yaşinda emekli oldu onu çok iyi biliyorum. Hatta Beşiktaş o sene şampiyon olmuştu son maç Eskişehirleydi. Eskişehir küme düşmüştü. Arkadaşları saat hediye etmişlerdi her rakam üzerinde BJK li futbolcuların olduğu ...

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku

Hocam o Kenan Evren'in cenazesinde bir başı kapalı kız bağırdı ya bunun cenazesince neler olur tahmin edemiyorum..

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Demirel büyük siyasetçidir, siyasette 1 gün çok uzun bir süredir minvali bir deyimi vardır, 4 yıl bence de çok ama çok uzun süre.
    4 yıla kalmadan bir seçim olabilir.
    Şöyleki erime hızı ve kalan süre ile ilgili bir yerde değerlendirme yapacaklardır.
    Çok daha hızlı erimeden yada yok olmadan bir seçim isteyeceklerdir.
    Yada geç kaldıklarını anladıktan sonra son ana kadar direnip son anlarda büyük oynama ihtimali var.
    Büyük oynama der iken kutuplaştırabilecekleri yeni bir oyun.
    Heikenashi.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Böyle filmler boşa çekilmez.

Sayfa 570/688 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •