Sayfa 365/755 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon
Arama sonucu : 6039 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. McQuvin söylentiye göre toplantıda memura zam verdik, emeklinin maaşını 3 kat arttırdık, ama sandığa yansımadı, sorun ekonomik değil başka yerde demiş. Aman abi suçlu ben değilim bana gelme olarak anladım)) Yoksa dedikleri şaka olmalı. Ama tabi vatandaşın halini etrafındakilerin aktarmasından öğrenen Reis yadırgamamış hak vermiştir zaar.

Çözerler çözerler il ilçe teşkilatlarını değiştirmek ile çözerler tüm sorunları.

DÜnyada kırmızı et fiyatları ortalama 9 dolar...Battı denen arjantinde bile 8 dolar a.q..Bizde 10 dolara kıyma bile alamıyorsun???

Derin yoksulluğun sebebi Derin zenginlik....

Boşuna gerilim tırmandırarak algı yönetmeye çalışmasınlar ; Halk da bir karşılığı yok...

Halk Derin yoksulluk içinde küfürcü emeklinin dediği gibi bunlar hariç kim gelirse gelsin yönetsin noktasına gelmiş durumdadır....

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ramazan başlarken 440 try olan antrikot 720 kağıda vurmuş a.q...

Yine ramazan başında 300 TRY olan kıyma 440 try...

72 try olan fırınlık piliç 99,7 vurmuş...

Derin yoksullara artık beslenmenize gerek yok sizin yerinizde bizler tüketiyoruz...Sana Gluten proteini yeter ama onunda fiyatı 30 gayme a.q...
    Her halde Et Balık Kurumu fiyatlarından bahsediyorsunuz, zira Tavşanlı'da kıyma bir kaç ay önce 440 gaymeydi, şu an 470 gayme.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    McQuvin söylentiye göre toplantıda memura zam verdik, emeklinin maaşını 3 kat arttırdık, ama sandığa yansımadı, sorun ekonomik değil başka yerde demiş. Aman abi suçlu ben değilim bana gelme olarak anladım)) Yoksa dedikleri şaka olmalı. Ama tabi vatandaşın halini etrafındakilerin aktarmasından öğrenen Reis yadırgamamış hak vermiştir zaar.

Çözerler çözerler il ilçe teşkilatlarını değiştirmek ile çözerler tüm sorunları.
    Dediği doğru, geçen yıl mart aynda emekli maaşı 3.500 gaymeydi 7.500 gayme yaptılar, bu sene başında da 10 bin gayme oldu, fark kaç kat 1 yılda 3 kat.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Her halde Et Balık Kurumu fiyatlarından bahsediyorsunuz, zira Tavşanlı'da kıyma bir kaç ay önce 440 gaymeydi, şu an 470 gayme.
    Ben hala 1.5 kilo yoğurdun 60 70 80 lira olmasını, 1 kilo kaşarın 180 vs lira olmasını hazmedemiyorum. Daha et fiyatlarıyla ilgilenemedim :D

Bildiklerimi anlatırım haaa... deyeceğine, ne biliyorsan anlatırsın da, ahali senden bir cacık olacağını anlar.

Yoksa Doğu Perinçek ile 1. çekişmesi yaparsın, unutmadan yazayım Perinçek 3 tane muhtarlık kazanmış.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Bildiklerimi anlatırım haaa... deyeceğine, ne biliyorsan anlatırsın da, ahali senden bir cacık olacağını anlar.

Yoksa Doğu Perinçek ile 1. çekişmesi yaparsın, unutmadan yazayım Perinçek 3 tane muhtarlık kazanmış.
    Abdüllatif Şener de öyle. Bildiklerini anlatmıyor. Şifreli konuşuyor, susuyor.
    Açıkları varsa demek ki.

8. İster erime deyin ister manevra.
    Taksiciler önündeki kapalı yolu görünce ümit veren yeni yol arayışına girmeye hemen başlamış.

‘Taksimetreleri kurun, geliyor Murat Kurum’ diyen Eyüp Aksu, İmamoğlu kazanınca R yaptı!
    https://www.youtube.com/watch?v=5ILK0BhEdDk

Bakalım sırada kimler var.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

Sayfa 365/755 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz