Sayfa 224/645 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon
Arama sonucu : 5156 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Banka emekli promosyonu için kendi bankamla görüştüm...8000 TRY nin yarısı kadar ceza çıkıyormuş...Kırmızı bankaya geçersem 15K verecekmiş...Toplamda 11K artı oluyor , kendi bankamda kalırsam 8k ...Haftaya promosyonlarda değişim olmaz ise Kırmızı bankaya geçmeyi düşünüyorum...
    Halen aylığımı aldığım kırmızı banka ile görüştüm, promosyon güncellemesi talep ettim. Bize bu konuda herhangi bir bilgi gelmedi, şubenize sorun dedi.
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Banka emekli promosyonu için kendi bankamla görüştüm...8000 TRY nin yarısı kadar ceza çıkıyormuş...Kırmızı bankaya geçersem 15K verecekmiş...Toplamda 11K artı oluyor , kendi bankamda kalırsam 8k ...Haftaya promosyonlarda değişim olmaz ise Kırmızı bankaya geçmeyi düşünüyorum...
    ceza diye birşey olmaz
    sadece ilk başvurunuzda bugüne kadar olan kısımı hakettiğinizden haketmediğiniz kısım kesilir
    8.000 alıp 1,5 yıldan bu yana kullanmışsanız 4.000 tl niz kesilir geri
    belki kullandığınız kısma belli bi oranda faiz uygulayabilirler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Acaba diyorum seçimde akp li müteahhitler akp nin aleyhine oy kullanır mı ilk batacak onlar olduğu için seçimde akp nin iyi oy almasını istemez. Eğer çok kötü oy oranı çıkarsa akp için ekonomi de kara Şimşeğin ekonomi politikaları sekteye uğrayabilir

cnn türk'te

eray güçlüer diye birisi konuşuyor (hem akademisyen, hem doktormuş )

-70 milyar dolar mb rezervi,

1 trilyon dolar borç...,

8 aydır borç arayan maliye bakanı. (daha saymıyom )... 10 milyon suriyeli

varken

BÜYÜK TÜRKİYE masalı anlatıyor

gülmek isteyenler açıp izlesin

iktidar yandaşı selvi zaten orada

5. online gram altın nasıl alınır en uyguna ? garanti inanılmaz makas uyguluyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    online gram altın nasıl alınır en uyguna ? garanti inanılmaz makas uyguluyor.
    Gramaltin.com dan alabilirsiniz. IAR a ait. Hafta içi saat 10 dan sonra fiyat daha uygun olur. Hafta sonu pahalı olur. Ama nu hafta secim haftası oldugu icin bir sey diyemeyecegim. Ben ahlatci veya iar kullaniyorum. Ama gramda iar daha iyi fiyat veriyor.

...
    ...

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Acaba diyorum seçimde akp li müteahhitler akp nin aleyhine oy kullanır mı ilk batacak onlar olduğu için seçimde akp nin iyi oy almasını istemez. Eğer çok kötü oy oranı çıkarsa akp için ekonomi de kara Şimşeğin ekonomi politikaları sekteye uğrayabilir
    CB ve Bakanları sahaya inmese birçok insan sandığa gitmeyecekti...

Neyse bakalım 10K maaşla Bizansta yaşam mücadelesi verenler ne diyecek..En çok emekli barındıran şehir....

YRP nin de TR genelinde performansını merak ediyorum....Çünkü adama çok saldırdılar ve çok fazla hamle yaptılar...

8. Deniz bitti.Gemi karaya oturuyor.
    Sıra suyu çekenlerden suyu geri almak olmalı.
    https://www.youtube.com/watch?v=XOeAM-Ne4-4
    Heikenashi.

Sayfa 224/645 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •