Sayfa 1/645 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 5154 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

12.3.2024
    saat 15:37
    Güncel satış kurları
    Dolar 32.78
    Euro 35.76
    Altın 2417

2. Geçmişte ki özelleştirmeler olmasaydı bugün onlarda İngilizce bilmeyen TRT muhabiri gibilerle dolardı. Tırtıl sürüsü tam gaz istila ediyor. Akp sattı diye üzülüyorum ama bunların eline kız versen haşat dul nine alırsın

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Geçmişte ki özelleştirmeler olmasaydı bugün onlarda İngilizce bilmeyen TRT muhabiri gibilerle dolardı. Tırtıl sürüsü tam gaz istila ediyor. Akp sattı diye üzülüyorum ama bunların eline kız versen haşat dul nine alırsın
    Ustadım...
    Zaten mevcut durumun savunulur yanı yok da... Telekom şirketini, Tank Palet fabrikasını, kritik kurumlarını satmak nedir?
    Şimdi damadın şirketi ile övünüyoruz. M'azallah OYAK, Aselsan, Havelsan vb. olmasaydı?
    Mevcut bilgi birikimini kim edinecekti?

Ülkenin kritik altyapısını, iletişim altyapısını satmak nedir?

Unakıtan likit yumurta falan, bunları hep yaşadık.

Reyisin marizlediklerindendir, rahmetsiz.

Bayraktarlar holding Hüseyin Bayraktar, bunun yüzünden hapise bile düştüm demiştir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. Memlekette kış aylarında scooter ile enflasyon hesaplardı bu mucit. Tekrar odunu bol olsun diyelim. Ateşlerde uyusun..

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Unakıtan likit yumurta falan, bunları hep yaşadık.

Reyisin marizlediklerindendir, rahmetsiz.

Bayraktarlar holding Hüseyin Bayraktar, bunun yüzünden hapise bile düştüm demiştir.
    Başkanım... Zannımca birkaç kadro türü var bu yapı için.
    Ben yazayım... Anlayan anlar:

1-Ertuğrul GÜNAY, Zafer ÜSKÜL vb...
    2-Muammer Güler, Zafer ÇAĞLAYAN vb.
    3-Erdoğan Bayraktar, Egemen BAĞIŞ vb...
    4-....

Mesela ilk Kültür Bakanı Ertuğrul GÜNAY, AKP milletvekilliği yapmış Zafer ÜSKÜL vb... Bunları yakinen tanırım gençliğimden.

CHP-SHP kökenli insanlardır bunlar. Şimdi siyaset tarihinin çöplüğündeler...

Benim tecrübelerime göre Özal dönemine dönüş oldu...Dışarıdan bulabildiğin kadar döviz bul borçlan , cari işlemleri de bilindik işlerle döviz elde ederek kapat, yalnız bir farkla geçmişte bu bilindik işler taşeronlara yaptırılırdı...

Temerrüt olmaz ama o aşamaya gelince Muhtar değişir yeni muhtarla Ince memet fonu devreye girer...

Ben iddia ediyorum ki Anayasa referandumu ve son CB işinde CHP liderliğinde ki konsorsiyum alenen bizi sattı...

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Benim tecrübelerime göre Özal dönemine dönüş oldu...Dışarıdan bulabildiğin kadar döviz bul borçlan , cari işlemleri de bilindik işlerle döviz elde ederek kapat, yalnız bir farkla geçmişte bu bilindik işler taşeronlara yaptırılırdı...

Temerrüt olmaz ama o aşamaya gelince Muhtar değişir yeni muhtarla Ince memet fonu devreye girer...

Ben iddia ediyorum ki Anayasa referandumu ve son CB işinde CHP liderliğinde ki konsorsiyum alenen bizi sattı...
    Yahu herkes kendi algısına, görgüsüne, tecrübesine göre değerlendiriyor mevcut ortamı...
    Bi bakın çevrenize bu ortam, o ortam mı? Demografisi değişti ülkenin yahu.

Bakın Ortadoğu'ya demografisi değişip rejimi değişmeyen kaç ülke var?

Sayfa 1/645 1231151101501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •