Sayfa 81/81 İlkİlk ... 3171798081
Arama sonucu : 643 madde; 641 - 643 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,815
    FK yüksek Pd/dd yükseliyor yazdığımda ne önemi var Konya BFREn e baksana dendiğinde Diyeti olur bedeli olur yazmıştım hatırlayanlar bilir. Fk ve Pd/dd büyük olmasının bu gibi sıkıntısı oluyor Patron/spek ortaklığı tarafından aslanlar gibi kullanılıyor. Bu yüzden bu kağıt belli dönemlerde spek tarafından keriz avlamak ( Kağıt taşıtmak ) için kullanılıyor ve Patron da bu bedelsizi elinde koz olarak tutarak buna zemin hazırlıyor diye yazmıştım. Gene aynısını yapmayı deniyor. 35% düşüş eskiden olurdu bakalım bu ne kadar olacak.

Kuvvetle muhtemel Dip NoT : Yarın da 5-7 % Eksi açarız hazır olmakta fayda var !..
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,142
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. Ne demiştim sizlere?

Ben ne zaman Egeen e gelsem egeen yürür, ben çıktığımda egeen in yükselişi sona erer....Egeen le 17 bizlerden aylar önce vedalaşıp riski düşük ama garanti getirili baba hisselere geçmiştim artı araya halka arz vurkaclari soktum .....

Sonuç olarak Egeen in bu 25-30 F/K ya ulaşmış REZALET BILANCOSU sonrası uzun bir ara Egeen e yaklaşmam.

Egeen artık bedelsiz de açıklasa bu F/K ile ne kadar yükselebilir ki ?

Egeen hiçbir zaman bir KONYA CIMBETON gibi bedelsiz hikayesini fiyatlama di hep KAR BEKLENTISI ile yükseldi ...F/K ya göre fiyatlama yaptı...

Egeen i F/K 10 a düşünce alınir, F/K 20 üzeri satılır

Egeenci uzuncu arkadaşlar olum zulum kaza bela olmazsa ilerde yine yolumuz kesişir. Egeen kaliteli şirkettir....Yeni fabrika nedeniyle borç içine girdi ama yeni fabrika faaliyete geçince bu borclulugun karşılığını iyi karlarla fazlasıyla giderir.....

Ben yine ilerde yine egeene dönerim ama yine 10 yılı aşkın süredir olduğu gibi VURKACLIK girer çıkarım...

Hayırlı günler, bol kazançlar

Sayfa 81/81 İlkİlk ... 3171798081

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •