Sayfa 93/93 İlkİlk ... 4383919293
Arama sonucu : 739 madde; 737 - 739 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by rogliç Yazıyı Oku
    2004 yılında sadece 612 tl ile alınan 54 lot egeen hissesinde her yıl temettülerle ek alım yapılarak bugün 112 lota ulaşmış,
    uzun vade temettü hisselerinde sabrınız varsa kazanç büyük tabi,temettü boş iş diyenlere güzel bir istatistiki cevap

yok o kadar sabrım yok "hatun olsun bu gece olsun" ya da bugün sünnet yarın deniz" tarzınız varsa bu gibi yılda 1-2 kezz köpürtülen sığ manipulasyona müsait tahtalarda biraaz takas tahta okuma biraz teknik temeli sittiret takılma deyip yüklü dalıp balon patlamaya yakın olay yerinde uzaklaşacan,,,alomen42 bu taktiği yaz bi yerlere
    hocam sağolasın,
    valla benim taktiği yazmışın,
    benim taktik, stabil giden artık tekniği al veren, patlamaya hazır hisseye gir, yükselmeye başlayınca, balon patlamadan kaç, 1995 den beri borsadayım, kendi geliştirdiğim beni hiç yanıltmayan indikatörlerim de var,
    ama egeenden bi %20 /30 kapalım derken, sağolsunlar elimize flamanın sapı yerine kürek sapı verdiler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,163
    İzmir yolundan Konya yoluna saptık Allah sonunuzu hayrede
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. Yarın ki hareketi şimdiden söyleyebilirim.
    Sabah yalandan bir yükseliş ve öğleden itibaren ciddi düşüş! Bunun sebebi tabi ki KONYA olacaktır.
    !!!Nedense!!! tüm fenomen tayfa saat 17'den sonra ekrana dönmüş, yok işi varmış, yok hastaneye gitmiş, yok cenazesi varmışmış!!!
    Her gelen ise KONYA'yı uçuruyoruz, tavan serisi başlıyor gibi spekülasyonunu yaptı ve hisse %8'e kadar bir an gitti. Tabi ki hiçbiri EGEEN'i de pohpohlamayı unutmadı.
    KONYA'nın toplantısından da bir cacık (bedelsiz muhabbetinden bahsediyorum) çıkmayacağı aşikar görünüyor.
    Zaten kapanış şimdiden kendini gösterdi.
    Yarın son yalanları atarlar ve temelsiz bir yükseliş yaşatıp tümünü elden çıkarırlar diye düşünüyorum.
    Bizim ki de eksik kalmaz, kankasını yalnız bırakmaz 😒
    İnşallah ondan beter tepki verip, taban üstüne taban yapmaz 🫣

Sayfa 93/93 İlkİlk ... 4383919293

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •