Sayfa 90/90 İlkİlk ... 4080888990
Arama sonucu : 718 madde; 713 - 718 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    vergi dairesine 1.286.316.563 TL.Bumu kötü bilanço.Enflasyon muhasebe terazisinin bilanço ayarı bozulmuş.
    Evet bu bilanço eski hesap ile son çeyrek 380 milyon kar ve FK 35 e düşecekti.Sermayesinin 408 katı kar etmiş.Zannediyorum borsada tek.ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Babatolien Yazıyı Oku
    ...yeni yatırımla hangi ürün gammında yol alacak bilinmiyor rekabet gücü nasıl olur bilinmiyor talep arzın altındanı kalacak üstünemi çıkacak bilinmiyor.ama bu yatırım kararı boşuna alınmamıştır deyip noktayı koyalım ve 2014 de aldığı modernizasyon ve yatırım kararlarınında nihayete ermediğini ekleyelim.
    .
    Bilinmiyor derken bizlermi bilmiyoruz yoksa kayserilimi.patron bu şirketi bukadar büyüttüğüne göre yaş tahtaya basmadığı kesin bence.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

3.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Bilinmiyor derken bizlermi bilmiyoruz yoksa kayserilimi bu kısmını anlamadım.
    Bizler bilmiyoruz.!

4. Bilmiyoruz derken mevcut üretim bantlarındaki ürün gammı dışında katmadeğeri çok yüksek ürünmü üretecekler.
    Yoksa mevcut düzende devammı edecekler,mevcut düzende devam edeceklerse halihazırda üretime devam eden fabrika ve 2014 de yapılan modernizasyon ve ek yatırımla arz patlaması olması gerekmiyormuydu,haliyle bu arz patlamasına talepler yetişip geçmesi gerekmiyormuydu,ve dolayısıyla bunlar ultra süper bilançolarla taçlandırılması gerekmiyormuydu,diye sormadan edemedim kendime.

5.  Alıntı Originally Posted by Babatolien Yazıyı Oku
    Bilmiyoruz derken mevcut üretim bantlarındaki ürün gammı dışında katmadeğeri çok yüksek ürünmü üretecekler.
    Yoksa mevcut düzende devammı edecekler,mevcut düzende devam edeceklerse halihazırda üretime devam eden fabrika ve 2014 de yapılan modernizasyon ve ek yatırımla arz patlaması olması gerekmiyormuydu,haliyle bu arz patlamasına talepler yetişip geçmesi gerekmiyormuydu,ve dolayısıyla bunlar ultra süper bilançolarla taçlandırılması gerekmiyormuydu,diye sormadan edemedim kendime.
    Haklısın kardeşim adamlar ketum ser verip sır vermiyor.gelecek bilançolarla değerlendirmek bize ışık tutacak.47,80 tl den beri her sattığımda pişman ettiğinden kasaya kilitledim hisseyi.Sizin anlayacağınız yanıma paraşüt almadım
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

6.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Haklısın kardeşim adamlar ketum ser verip sır vermiyor.gelecek bilançolarla değerlendirmek bize ışık tutacak.47,80 tl den beri her sattığımda pişman ettiğinden kasaya kilitledim hisseyi.Sizin anlayacağınız yanıma paraşüt almadım

Allah her birinize gönlündekinin 1000 katını nasip etsin inşallah kardeşim.
    Ama paraşüt candır.

Sayfa 90/90 İlkİlk ... 4080888990

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •