Sayfa 19/70 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon
Arama sonucu : 560 madde; 145 - 152 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    bunu niye kimse paylaşmamış?
    İyi haber yaramıyorda ondan bak Bin TL çaktılar işte.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,098
    Mehmet Şimşek'e kurban olun!
    Şimşek: Başarıya giden yol azim, kararlılık ve sabır ister. Azimliyiz, kararlıyız, başaracağız
    Şimşek: OVP'de açıklanan takvime uygun olarak hayata geçireceğimiz yapısal reformlar ile ekonomide dönüşümü gerçekleştirerek verimlilik ve rekabet gücü artışı sağlayacağız
    Şimşek: Ana hedefimiz olan enflasyonu kalıcı olarak tek haneye düşürmek için sıkı para, seçici kredi ve gelirler politikasına ilaveten kamuda harcama kontrolü yaparak tasarrufu ön planda tutacağız

Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. 15100-15300 arasına çıkamaz ise hedef 14300.
    Ancak çıkarmayıp 3 iş günü altında kalır ise ikili tepe muhabbeti oluşur. O zaman 100 günlük ortalama ve 1 yıllık yükseliş trendi olan 12500 diyebilir miyiz?

Kamuda harcama kontrolü ve tasarruf demiş Mehmet Şimşek.. Desene 13 uçak ve 12 saraydan feragat edilip itibardan tasarruf edilecek... Sanki perde arkasında IMF gördüm ama neyse, kedidir o kedi...🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,804
    7000 TL olsun toplayalım değil mi ? Mal boşaltanların beklentisi tabi olarak
    yukardan satıp aşağıdan almak. 1720 TL de 4200 TL de GAP lar var oralara da gelir mi ?
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

6. 1,5 aydır aynı yerlerdeyiz... hadi artık!!! seçim de bitti

7.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    7000 TL olsun toplayalım değil mi ? Mal boşaltanların beklentisi tabi olarak
    yukardan satıp aşağıdan almak. 1720 TL de 4200 TL de GAP lar var oralara da gelir mi ?
    Vallahi ben bulduğum her yerden almam. Benim param kısıtlı.
    Ben ihtimalleri düşünerek işlem yaparım. Buradaki paylaşımlarım da genel olarak tahmin ve amacım profesyonellorden hata/öneri/görüşleri almak.

8. Bugün boşta duran arabamı sattım. Yarısını Egekızı, yarısını Konya ya bastım. 1 yıl süre tanıyorum. Ya herro, ya merro. Bankadan ayrılan, borsada uzmanlaşmış bi abim, seneye 100.000 olursa şaşırma diyor. BAKACAZZZZ......

Sayfa 19/70 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •