Sayfa 101/101 İlkİlk ... 519199100101
Arama sonucu : 806 madde; 801 - 806 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    YApmaz veya Yapamaz EM ile olası en küçük kar göstererek vergiden korundular. Bundan sonra yavaş yavaş gerçek veriler ortaya çıkacaktır. TAbi Tuik verileri daha da çarpıtmaz ise. KAsıma kadar beklerken bizim toparlanma sürecimize yaklaşırken dünyada ve bizde normalleşme olacak Bizde Tuik, Dolar kuru eğer yaparlarsa yapısal reformlar Dışarıda ise Kasımda ABD seçimleri sonrası Trump yönetimi ile içine kapanan ABD yönetiminin yapması gereken yapısal reformlar.
    Proaktif dolar faizi ( Faiz > Enflasyon ile başlayacaklar) Sonuçta Dünyada değerlenen dolar dönemi yaşayacağız. Aynı anda bizim firmaya yansıyacak bir sürü olay arka arkaya olacak .
    KOnya ve Bfren ile Funda demir bismillah ile başlayan nöbet bitti, Vira bismillah !..
    Tamamen haklı olabilirsiniz. Teknik/temel bilginiz benden fazladır, saygı duyarım.
    Bende sadece Konya ve Egeen var, yani ikisinin de çıkmasından çok memnun olurum. Okuduğum yorumlara göre, genel kurul öncesi Konya'da KY'dan toplu olarak hisse alan çok kişinin olduğu söyleniyor. Ben şahsen (çoğu kişi gibi) buradan birşey çıkmayacağını düşünüyordum. Şimdi "zaten olmayacağını düşündüğümüz bir şey olmadı diye" dayak yiyoruz. Konya için genel kurul bitti, öyle ya da böyle bu süreç atlatılacak ve bundan sonra yine sürpriz YK kararı beklentisi devam edecek diye düşünüyorum. Bu arada 1. çeyrek bilanço gelecek. Egeen umarım 1. çeyrek bilanço EM uygulanandan çok daya iyi gelir, piyasa da bunu iyi fiyatlar ama Egeen'in önünde de genel kurul var. Konya'nınki gibi oradan da bişey çıkacağını sanmıyorum. Konya'nın yaşadığını yaşayabilir diye düşünüyorum. Ben Konya aldığımda Egeen'in fiyatı Konya'dan %72 daha pahalıydı. Şu anda aradaki marj %40 civarı, hatta ara ara %32'lere kadar düştü....
    Bakalım zaman ne gösterecek, herkese bol kazançlar dilerim.YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,187
    egeende tam tersi oluyorneredesiniz len roketçilertwit kuşları x mi oldunuz şimdi_
    https://x.com/Coinkolik/status/1788820845567135970
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,187
    doymadınız mı len açlar?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,187

18.447.5 nere 14870 nere?

5.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku

18.447.5 nere 14870 nere?
    En ufak yukarıya GAP yaptiginda hoplayıp ziplayanlar aşağı gaplarda çıkıp neden konuşmazlar

Alıntı Originally Posted by emre1310 Yazıyı Oku
    En ufak yukarıya GAP yaptiginda hoplayıp ziplayanlar aşağı gaplarda çıkıp neden konuşmazlar
    Oda kapanacak net de ne zaman.

Genel kurul sonrası habersiz gene çakabilirler.

Ben sallamasyon habersiz en fazla 3 ay sürünürüz.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 101/101 İlkİlk ... 519199100101

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •