Sayfa 57/79 İlkİlk ... 747555657585967 ... SonSon
Arama sonucu : 630 madde; 449 - 456 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1. Bu forumda hisse ile ilgili olumsuz şeyler yazılıyor ise bilinki yukarı hareket yakındır. YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,139
    egeeni izlemeye devam ağzımız açık!İyi yazsak da olumsuz yazsak da sadece izliyoruz
    #AKSA

��Yönetim Kurulu toplandı.

��Toplantıdan %1100 oranında bedelsiz sermaye artırımı kararı çıktı.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    canım çok sıkkın, bugün çok yazdım kusura bakmayın,
    bedelsiz gelse bile ky yı yine gazlarlar 80/100 olacak, yeni fabrika açılacak, arsa satılacak, falan filan yine sattırmazlar,
    mesela frende beklenti bitti, yine bedelsiz verecek diyorlar, yav ortada fol yok yumurta yok, şirket açıklaması yok, özsermaye yok, nerden çıktı yine bedelsiz,
    bugün başka yazmayacam, hayırlısı bakalım
    Hele bedelsiz bir gelsin ky yi mi gazlar yoksa spek kuyruk mu şallar goruruz bu Abidin kılıklı endeks 50 de ama ne hikmetse içine etmeyi iyi bilen bir tahtaci var ve akıllara ziyan ters hareketlerin pustlugun alası bu spek patroni ikilisinde ama seyime takmıyorum kıçı kırığı fırsat verdikce ve elimde pirimli hissem varsa anında verip gömüyorum piskopat düşünsün bu gün 55 maliyetli alvesi tavan verip bu piskopata gömdüm tavanda hisse eskiden olsa vermem ama tahtayı bank of yapiyorsa iki kere dusunurum gecenlerde hatsan tavan yapti reedr tavan yaptı ertesi gün gömdü tabi ben de ona gömdüm adam çift tavan gostermiyor çözdüm milisi
    Son düzenleme : mercek2; 26-04-2024 saat: 19:09.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4. Pınarbaşının, modernizasyonu ne oldu? Takip eden yönetim kurulu toplantılarında kayıtlı sermaye tavanının görüşülmesi işi ne oldu? İlk çeyrekte mevcut makinaların taşınmasına başlanması işi ne oldu? H5 numune üretim işi ne oldu? Birisi mükemmel kurumsal yönetimdenmi bahsediyordu? YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,139
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Erdoğan-Biden görüşmesi 9 Mayıs ama hiç oralı olan yok
    Reis iptal etmiş programım yoğun demiş Biden'e!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6.  Alıntı Originally Posted by rogliç Yazıyı Oku
    konyalıyalnızadam,rasyonel tespitinden dolayı tebrik ediyorum,egeen 1,5 milyar kar beklentini hiç rasyonel bulmadım yalnız.yarısı anca gelir.Bu arada 200 day exp 11500 lere çıkmış buluşurlarmı bir gün fiyatla ne dersin?
    Dokuz aylık karı 906 milyon.Bilançodan haberi olmadığınız belli.1,5 milyarın yarısı ancak gelir demek son çeyrek ciddi zarar demektir.geçen yılın çeyreği kadar kar etse 1.116 milyon kar gelir.HERHALDE SON ÇEYREK ZARARI 150 milyon bilgisini aldınız içeriden.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

7.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Dokuz aylık karı 906 milyon.Bilançodan haberi olmadığınız belli.1,5 milyarın yarısı ancak gelir demek son çeyrek ciddi zarar demektir.geçen yılın çeyreği kadar kar etse 1.116 milyon kar gelir.HERHALDE SON ÇEYREK ZARARI 150 milyon bilgisini aldınız içeriden.
    EM den haberiniz yok herhalde,eski düzende takılı kalmışınız.aydınlatayım biraz sizi.

2022 den itibaren son 8 çeyrek bilançolar yok hükmünde.sil baştan enf düzeltmesine tabi olarak yeniden düzenleneceği için çeyrek bazlı ve yıllık 2022-2023 net karlar da değişecek demektir

Yani anlayacanız senin değişmez olarak baz aldığın 9 aylık 906 mil kar yoh kardeşim onu baz alma değişecek yontılacak belki de kuşa dönecek eski sistem olsa 300-400 mil tele üstüne ekle yıllık net karı bulmak çocuk oyuncağıydı

sanki Enf Düzeltmesi son çeyreğe uygulanıyor sanıyosun. temel yanılgının özü burası

8.  Alıntı Originally Posted by rogliç Yazıyı Oku
    EM den haberiniz yok herhalde,eski düzende takılı kalmışınız.aydınlatayım biraz sizi.

2022 den itibaren son 8 çeyrek bilançolar yok hükmünde.sil baştan enf düzeltmesine tabi olarak yeniden düzenleneceği için çeyrek bazlı ve yıllık 2022-2023 net karlar da değişecek demektir

Yani anlayacanız senin değişmez olarak baz aldığın 9 aylık 906 mil kar yoh kardeşim onu baz alma değişecek yontılacak belki de kuşa dönecek eski sistem olsa 300-400 mil tele üstüne ekle yıllık net karı bulmak çocuk oyuncağıydı

sanki Enf Düzeltmesi son çeyreğe uygulanıyor sanıyosun. temel yanılgının özü burası
    Yontulacağı ne malum? Biri daha çıktı, şu sıralar kim üretiyor bu yeni üyeleri, ardı arkası kesilmiyor. YTD

Sayfa 57/79 İlkİlk ... 747555657585967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •