Sayfa 18/61 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon
Arama sonucu : 482 madde; 137 - 144 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Mevsimlerin 1 ay kayması gibi bedelsiz mevsimi de bir ay kaydı
    Neticesi güzel olsun da yeter ki kayan 1 ay olsun Sn. Filozof; sabrederiz o kadar

Bu arada tribünlerde yeni isimler görüyorum. Acaba çalı arkasındaki kıdemli ortaklar mı hareketlendi yoksa yeni katılan ortaklarımız mı var..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    Konya tavanda 11.183 lot vardı şimdi 9000
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    Bu gün kahve falına baktılar akşam kapanıştan sonra kurşunu da dökerler
    Kısmet ise Nisan ayına güzel başlarız artık. Cuma hayırlı geldi , kapanışı
    da hayırlı olursa tadından yenmez.

Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Buralar Egeen için ucuz denecek yerler sebeplenmek
    lazım. Kahve Falında telvede altın çıktı. Bakla falını sorma al heybeye at tohuma
    bırak. Haftaya bakarız artık. Aysonu MSCI endex falına bakıp alırlar.
    Bir de önemli olduğunu düşündüğüm bir paylaşım yapayım diyorum. ABD de Ekim-Kasım
    arası Faiz indirmek bir yana arttırım bekliyorum. Aşağıda 12 Haziran fed faiz beklentisinin
    nasıl 3 indirimi yapamayacağını gösteriyor. Amerika 'da bile 3 indirime inanan kalmadı .
    TAhvil faizleri ortada. Yeşil çubuğu takip edin !..

AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

4. Şu 15900'den ayrıl da gel!

Alıntı Originally Posted by yka1986 Yazıyı Oku
    Şu 15900'den ayrıl da gel!
    15802.50 üzeri kapanış olumludur bana göre.Gelecek hafta da 15820 TL üzeri kapanışı takip edecem.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    1 cosu637737356101 aks muhafazası merıtor ağır vasıta sys llc ege endüstri ve ticaret a.ş. 2024-03-27 türkıye 18260 kg 11 paket
    2 cosu637737356001 aks muhafazası merıtor ağır vasıta sys llc ege endüstri ve ticaret a.ş. 2024-03-27 türkıye 94526 kg 72 paket
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7. Teşekkürler Sn Baygeorge,
     Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Bu gün kahve falına baktılar akşam kapanıştan sonra kurşunu da dökerler
    Kısmet ise Nisan ayına güzel başlarız artık. Cuma hayırlı geldi , kapanışı
    da hayırlı olursa tadından yenmez.

Bir de önemli olduğunu düşündüğüm bir paylaşım yapayım diyorum. ABD de Ekim-Kasım
    arası Faiz indirmek bir yana arttırım bekliyorum. Aşağıda 12 Haziran fed faiz beklentisinin
    nasıl 3 indirimi yapamayacağını gösteriyor. Amerika 'da bile 3 indirime inanan kalmadı .
    TAhvil faizleri ortada. Yeşil çubuğu takip edin !..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    bunu niye kimse paylaşmamış?

Sayfa 18/61 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •