Sayfa 56/78 İlkİlk ... 646545556575866 ... SonSon
Arama sonucu : 617 madde; 441 - 448 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    ZAman iktidarın aleyhine isliyor. Kasım 2024 e kadar FED Faiz arttırma durumuna gelecek ve bu da doları çok değerli kılacak. Bizde de Faizler artmıyor enflasyon serbest kaldı. En yüksek desteği şimdi alıyor iktidar 2 sene sonra 4 sene sonra durum daha vahim olduğunda oy almakta çok zorlanır. Kasımda Erken seçimi yapmaz ise MAr 2025 de Yani ilk baharda bombayı patlatırlar. Dolara Altına tam saha press koyar kredi muslukları açılır ve Seçim kazanılır diye görecekler. Bu durumda paranın yönü borsa olur.
    Sayın baygeorge bu ülkede başkanlık sisteminin uygulandığını unuttunuz sanırım. ....ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,137
    Erdoğan-Biden görüşmesi 9 Mayıs ama hiç oralı olan yok
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,137
    Kan revan içindeyim mi diyor?Endeks hissesi değiliz zaten yüzde 2.32 yukarı bizi de ilgilendirmez değil mi?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Kan revan içindeyim mi diyor?Endeks hissesi değiliz zaten yüzde 2.32 yukarı bizi de ilgilendirmez değil mi?
    Pazartesi-Salı 15900 altında kalırsam 15000'den, onun da altında kalırsam ve bilanço açıklanırsa 13500'den, hele bir de toplantıdan bedelsiz çıkmayınca 11000'den alırsınız beni diyor.
    (50, 100 ve 200 günlük ortalamaları yuvarladım.)

5. Sosyal medyayı fazla dikkate almayın diyenler bence bir daha düşünmeli!

17300 geçerse uçacak, kaçacak diye pompalayanlardan birisi bu çakaldı.
    Bugün hesaplarını ve telegram grubunu kapattı.
    Sanırım elinde son kalanları da verdiler ve çekip gittiler. Artık yeni bir yalan hikayeye kadar dükkanı kapattılar.
    Bu resimde de verdiği mesajları açık bir şekilde girebilirsiniz 🤨

https://hizliresim.com/3fmca56

6.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    Bir duyum felan değil biraz geçmiş fmizp Bfren veya başka fabrika yenilenmelerinden dolayı geçmişin tecrübesi diyelim o yıllarda o hisseler de aynen sessiz ve aniden satmış ve bilanço ya ekleyip güzel temettuler ve bedelsizlerde çok süper işler yapmislardi aynı beklentim bunda da devam ediyor hiç kimse eski fabrikayı bekletmiyor degerlendirmek ve kasayı doldurmak ister demek istediğim patronlar bunları öyle bir araya getirir ki dersiniz bu da ne böyle yok artık dedirtir insana ve güzel pazarlama da buradan cikar
    Yani geçmişte yapılanların aynını egeenin patronlarıda yapar diyorsunuz,geleneği bozmazlar yani.!
    Düşüncenize saygı duyuyorum,benim düşünceme görede gayserililer geleneğe uymazlar,(bence).
    Hayırlısı olsun inşallah.

7.  Alıntı Originally Posted by yka1986 Yazıyı Oku
    Pazartesi-Salı 15900 altında kalırsam 15000'den, onun da altında kalırsam ve bilanço açıklanırsa 13500'den, hele bir de toplantıdan bedelsiz çıkmayınca 11000'den alırsınız beni diyor.
    (50, 100 ve 200 günlük ortalamaları yuvarladım.)
    haarika yorum,
    inşaallah bu akşam bir bedelsiz veya çooooook yüksek kar açıklar da, satar çıkarım.

8. canım çok sıkkın, bugün çok yazdım kusura bakmayın,
    bedelsiz gelse bile ky yı yine gazlarlar 80/100 olacak, yeni fabrika açılacak, arsa satılacak, falan filan yine sattırmazlar,
    mesela frende beklenti bitti, yine bedelsiz verecek diyorlar, yav ortada fol yok yumurta yok, şirket açıklaması yok, özsermaye yok, nerden çıktı yine bedelsiz,
    bugün başka yazmayacam, hayırlısı bakalım

Sayfa 56/78 İlkİlk ... 646545556575866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •