Sayfa 61/61 İlkİlk ... 1151596061
Arama sonucu : 482 madde; 481 - 482 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by rogliç Yazıyı Oku
    burası kronik cahil fanatik tiplerle dolu basit anlatsan da detay versende bilgiye kapalı nato kafa nato mermer
    masal anlatmaya devam edin,bolbol goygoy hikaye şiir şarkı türkü
    Madem bilançonun kötü geleceğini biliyorsun ve yeni üyesin bizleri uyarmak içinmi foruma geldin? Bilançonun kötü geleceği ihtimalinin yüksek olduğunu düşünen bir şahıs niye Egeen alır? Şayet aldıysan akıl yoksunu olabilirsin, almadıysan
    ne işin var forumda? NATO kafa NATO mermerlerden masal dinlemeye, goygoy hikaye şarkı, türkü dinlemeyemi geldin? YTD
    Son düzenleme : Hedef2019; Dün saat: 23:32.

2. [QUOTE=rogliç;6791089]pastavilla hissesi var bende,,,,ne alaka hey yalabbim,şimdi yaptığım bilanço analiz finansal analize bir katkın ekleme çıkarma eleştiri vs fikir beyan edecek kapasite birikimi olmayan ky tavrı....Hımmm elinde egeen yokmuş spek adamı aman dikkat bizi dökmeye yönelik negatif annamadığımız şeyler yazıyor ...yermiyiz yav[/QUOTE

Kimsin nesin bilmem ama, pastavilla hissesi varsa git orada yaz. 25 senem finans sektöründe geçti, 15 senesinde yöneticilik yaptım. Diğer şirket bilançolarından kopya çektiğin bilanço analizi herşirket için geçerli değerlidir önce bunu öğren. Müneccimmisin benim ky olduğumu nasıl anladın? Overallumu gönderirdim ama burası yeri değil. YTD
    Son düzenleme : Hedef2019; Bugün saat: 00:06.

Sayfa 61/61 İlkİlk ... 1151596061

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •